Завтра у Львові відновлять реконструкцію скверу Святого Юра, – ЛМР

17:25 2 грудня 2015 р.


Фото: зі сторінки «Врятуй Сквер Святого Юра» в інтернет-мережі «Facebook»

У міськраді анонсували відновлення робіт, про які активісти ініціативи «Врятуй Сквер Святого Юра» повідомили в середу: «Відновлення робіт на площі, в тому числі завіз техніки, ми допускаємо лише після підписання мирової угоди та оприлюднення її на прес-конференції».

«Місто підписало проект мирової угоди з активістами та оприлюднило на сайті ЛМР остаточний проект реконструкції скверу Святого Юра та всі інші необхідні документи, зокрема висновки експертів-дорожників, а також провело попередню зустріч із мешканцями мікрорайону. Про це сьогодні під час брифінгу повідомив головний архітектор міста Юліан Чаплінський, який також відзначив, що відновити нещодавно припинені роботи з реконструкції планують уже завтра», – передали сьогодні, 2 грудня, «Щоденному Львову» в прес-службі міської ради, де також поінформували:

«Головний архітектор міста Юліан Чаплінський відзначив також:

«Наразі у нас є підписано проект мирової угоди з молодим активом, який, однак, уже кілька днів не виходить на контакт. Ми вирішили виконати попередньо обговорені усно обов’язки: йдеться про оприлюднення на сайті міської ради всіх документів, зокрема остаточного проекту, висновків експерта-дорожника з обґрунтуванням тощо, а також про зустріч з мешканцями мікрорайону.

Зустріч ми провели, до мешканців достукались. Процес зроблено максимально прозорим. Це все дає нам право вийти завтра на будівельний майданчик. 

Після реконструкції дорога біля скверу проходитиме згідно з останнім проектом. Йде мова про вузьку дорогу вздовж Політехніки, яку буде спроектовано таким чином, щоб нею рухався винятково громадський транспорт.

Буде відкоректовано, очевидно, й дорожню мережу всього району, у тому числі – вулиці Бандери та Устияновича. Цей остаточний проект передбачає зрізання ще шістьох-семи дерев.

Ті дерева, які були цінні, вже пересаджено – це близько 10 рослин. Залишились тільки самосів і ті дерева, які неможливо пересадити, або ж які є хворими.

Мешканцям також запропонували створити спільну узгоджувальну комісію, яка працюватиме над формуванням завдання – як має виглядати дитячий майданчик. Це необхідно для того, аби міське управління молоді, сім’ї та спорту могло попрацювати над пропозиціями.

Я б запросив туди також професійних ландшафтників, практиків з Польщі, Австрії, Німеччини, щоб вони підказали нам, яким чином рухатися. І тут я, насправді, бачу два шляхи: або ми просто почистимо сквер та ревіталізуємо в рамках звичайного ремонту, або зробимо комплексно його більш професійну ревіталізацію з досадкою дерев, чисткою від самосіву і формуванням справді пам’ятного парку».

Натомість активісти ініціативи «Врятуй Сквер Святого Юра» повідомили в середу: «Що зараз відбувається: ініціатива не виходила із переговорного процесу, натомість триває робота над узгодженням тексту мирової угоди, про яку ми писали у пості від 25 листопада; текст угоди, окрім сторінки ініціативи та сайту ЛМР, буде оприлюднений на прес-конференції, яка відбудеться відразу після підписання; відновлення робіт на площі, в тому числі завіз техніки, ми допускаємо лише після підписання мирової угоди та оприлюднення її на прес-конференції. До кінця дня ми зможемо всім повідомити коли відбудеться підписання мирової угоди та прес-конференція».

Про це повідомили сьогодні, 2 грудня, на сторінці ініціативи «Врятуй Сквер Святого Юра» в інтернет-мережі «Facebook».

dailylviv.com

До теми

09:06 22 жовтня 2020 р.

Уряд змінив межі одного з міст Львівщини

Уряд на засіданні схвалив проекти постанов Верховної Ради про зміну і встановлення меж семи населених пунктів. До цього часу межі цих міст були не встановлені та юридично не закріплені.

Рубрика: Ситуації

15:21 21 жовтня 2020 р.

З 21.00 тролейбусні маршрути № 22, 23 та 25 курсуватимуть за зміненим маршрутом

За інформацією ЛКП «Львівелектротранс», у зв’язку з проведенням аварійних робіт на вул. Стрийська, з 21.00 год тролейбусні маршрути № 22, 23, 25 курсуватимуть за зміненим маршрутом.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Чому не будують притулок для тварин у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу