Завтра у Львові розповідатимуть про безоплатну правову допомогу на захист прав громадян

12:10 29 червня 2015 р.

  • 0


Фото: mapia.ua

У вівторок, 30 червня, о 12:00 у Регіональному центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Львівській області відбудеться прес-конференція на тему «Безоплатна правова допомога – на захисті індивідуальних прав громадян».

Передусім на прес-конференції, яка відбудеться завтра, 30 червня, о 12:00 в Регіональному центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Львівській області на вулиці Валовій 31 (через подвір’я, 4-й поверх), повідомлять про відкриття Першого львівського та Другого львівського місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги та можливостей для громадян Перемишлянського, Пустомитівського, Яворівського та Галицького, Личаківського і Сихівського районів м. Львова (Перший львівський), а також Городоцького, Жовківського і Залізничного, Шевченківського, Франківського районів Львова (Другий львівський), зокрема, соціально незахищених їх представників, у захисті своїх прав через представництво інтересів у судах.

На прес-конференції будуть також висвітлені питання: новий етап у забезпеченні безоплатної правової допомоги для населення, пов`язаний із представництвом їхніх інтересів у цивільних та адміністративних судових спорах, починаючи з 1 липня 2015 року; напрями діяльності регіонального та місцевих центрів з урахуванням потреб районів; можливі  механізми подальшої співпраці усіх суб`єктів надання правових послуг на рівні територіальної громади з метою захисту індивідуальних прав представників громади. Запрошуються представники органів місцевого самоврядування, органів державної влади,  адвокати, які надають безоплатну правову допомогу, представники засобів масової інформації. Контактна особа з питань тематики заходу: Ігор Микитин, 063 473-49-13, 032-236-71-71 igor.mykytyn@legalaid.gov.ua

Про це повідомили «Щоденному Львову» в прес-службі міської ради.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

18:27 24 травня 2020 р.

Польщу накриває небачена лавина безробітних,- ЗМІ

Може виявитися, що українці, котрі обходяться (підприємцям – ред.) дешевше та не користаються з допомоги на час кризи, у декотрих галузях витіснятимуть польських працівників.

Рубрика: Ситуації

16:05 24 травня 2020 р.

На Львівщині - смертельне ДТП: загинуло 4-ро людей, ще 4-ро отримали тілесні ушкодження

Сьогодні, 24 травня близько 11.30, до поліції надійшла інформація про те, що на автодорозі «Київ-Чоп», поблизу села Тухолька Сколівського району сталась дорожньо-транспортна пригода.

Рубрика: Ситуації

13:56 24 травня 2020 р.

У Ґендерну медіашколу запрошують журналістів/журналісток

Волинський прес-клуб, Ґендерний центр Волинської області та «Медійна програма в Україні» (Internews) запрошують журналістів/журналісток регіональних медіа до участі в IV Ґендерній медіашколі, яка відбудеться в першій половині червня у форматі онлайн.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Захист інформполя України від РФ

Рубрика: Політика

Україномовні медіа в Україні

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Провали Президента за перший рік

Рубрика: Політика

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу