Завтра у Львові планують завершити картовий ремонт на Пирогівці та Ярославенка

19:28 28 квітня 2015 р.


Фото: portal.lviv.ua

Як повідомили у вівторок «Щоденному Львову» в прес-службі ЛМР, ремонтні роботи на вулиці Зеленій триватимуть до кінця тижня.

У прес-службі міської ради повідомили сьогодні, 28 квітня, «Щоденному Львову»:

«Як розповів начальник відділу комунального господарства Сихівської районної адміністрації Віктор Західний, на вулиці Ярославенка та Пирогівці проводять картовий ремонт проїзної частини. Він також повідомив: «Роботи на вулицях Ярославенка та Пирогівці плануємо закінчити завтра. Ремонтні ж роботи на вулиці Зеленій, які виконують на ділянці від вулиці Липова Алея до кільця з вулиці Луганською, будуть тривати ще до кінця цього тижня».

Окрім того, тривають роботи з ремонту тротуарів. Так, хідники ремонтують на вулиці Дунайській, 32 й Танячкевича. Готуються ремонтувати тротуари на вулиці Пимоненка, 15а.

За словами Віктора Західного, далі хідники перелаштовуватимуть на вулицях Панаса Мирного, Угорській, Стрийській, 103.  Нагадаємо, для проведення капітального та поточного ремонту доріг, тротуарів та дворів у Сихівському районі Львова у міському бюджеті передбачено близько 13,2 млн. грн».

dailylviv.com

До теми

01:29 2 липня 2022 р.

Російські збройні магнати, які не потрапили під санкції Заходу, - дослідження Reuters

Аналіз британської агенції Reuters показав, що десятки керівників російських оборонних компаній не потрапили під санкції Сполучених Штатів, Європейського Союзу або Сполученого Королівства.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу