Завтра у Львові обмежать до 1 липня рух транспорту на вулиці Куликівській

09:40 20 березня 2015 р.

Схема організації руху

Схема організації руху
Фото: прес-служба Львівської міськради

Як повідомили в п’ятницю «Щоденному Львову» в прес-службі ЛМР, з метою встановлення тимчасового будівельного майданчика для проведення робіт з будівництва багатоповерхового житлового будинку на вулиці Академіка Сахарова, 70, завтра, 21 березня з 09:00 до 20-ї години 1 липня цього року буде обмежено рух транспорту на вулиці Куликівській біля будинку №5.

У прес-службі міської ради повідомили сьогодні, 20 березня, «Щоденному Львову»:

«За інформацією управління інженерного господарства ЛМР, з метою встановлення тимчасового будівельного майданчика для проведення робіт з будівництва багатоповерхового житлового будинку на вулиці Академіка Сахарова, 70, завтра, 21 березня з 09:00 до 20-ї години 1 липня цього року буде обмежено рух транспорту на вулиці Куликівській біля будинку №5. У місці виконання робіт встановлять необхідні дорожні знаки, конуси, огороджувальні бар’єри та інформаційні щити. 

З метою організації пішохідного руху на ділянці тимчасового огородження будівельного майданчика ТзОВ «АВР-Буд» має забезпечити облаштування настилу ділянки тротуару навпроти будівельного майданчика зі встановленням перил збоку, де рухаються автотранспортні засоби. Також забудовник зобов’язаний забезпечити безпечний похід пішоходів, належне утримання будівельного майданчика та прилеглої території, штучне освітлення у темну пору доби».

dailylviv.com

До теми

19:25 24 травня 2022 р.

Перші добровольчі формування тергромад Львівщини, серед яких жінки, почали складати присягу

Перші добровольчі формування територіальних громад Львівщини почали складати присягу. Зокрема, сьогодні на вірність Україні та її народу присягнули бійці добровольчого формування №2 Ходорівської ТР.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу