Завтра у Львові лунатимуть електросирени

12:40 13 жовтня 2015 р.

Фото до новини


Фото: зі сторінки Львівського обласного управління ДСНС в інтернет-мережі «Facebook»

Навчальне оповіщення населення проводитимуть у середу, 14 жовтня, з 14:40 до 15:00.

«Задля перевірки рівня готовності технічного стану територіальної системи централізованого оповіщення у середу, 21 жовтня, з 14:40 до 15:00 департамент з питань цивільного захисту Львівської облдержадміністрації проводитиме навчальне оповіщення населення Львова та області за сигналами цивільного захисту. Будуть увімкнені електросирени», – передали сьогодні, 13 жовтня, «Щоденному Львову» в прес-службі ЛОДА, де також поінформували:

Виконувач обов’язків директора департаменту з питань цивільного захисту Львівської ОДА Сергій Беляєв повідомив:

«Звучання електросирен означає сигнал цивільного захисту «Увага всім». Почувши його негайно увімкніть гучномовці на першому каналі проводового радіомовлення, налаштуйте радіоприймачі в УКХ та ФМ діапазоні на частоту «Першого каналу Українського радіо», «Львівського радіо» та «Українського радіо «Культура», а телеприймачі на 12 канал Львівського телебачення та УТ-1 Національної телерадіокомпанії України і прослухайте подальше повідомлення департаменту з питань цивільного захисту ЛОДА.

Детальнішу іфнормацію про частоти на яких передаються повідомлення цивільного захисту та територію поширення сигналу на райони області можна знайти на Інтернет сайті облдержадміністрації в розділі «Рекомендації для населення з цивільного захисту».  Повідомлення цивільного захисту передаватимуть упродовж п’яти хвилин після подачі звукового сигналу «Увага всім!».

У зв’язку з тим, що мета увімкнення технічних засобів оповіщення навчальна, практичні заходи відпрацьовуватися не будуть. Населення закликають зберігати спокій».

Термінові та важливі повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram.

dailylviv.com

 

Останні новини