Завтра Львів прийматиме всеукраїнський автомотопробіг колишніх наркозалежних

21:59 21 липня 2021 р.

Фото до новини

Завтра, 22 липня, о 13.00 до міської Ратуші приїдуть учасники автомотопробігу в межах міжконфесійної акції «Шлях Незалежних». Її проводять алко- та наркозалежні люди, які успішно пройшли реабілітацію від цих недуг. Львів стане одним із 21 міста країни, де відбудеться така акція.

У минулому алко- і наркозалежні люди, які отримали звільнення в християнських реабілітаційних центрах України, проводять міжконфесійну акцію «Шлях Незалежних».

З 15 липня до 2 серпня у 21 місті України проходить автомотопробіг з виступами, пресконференціями та врученням петицій керівникам регіонів та країни. У зв’язку з наближенням ювілею незалежності України організатори цієї акції хочуть привернути увагу до того, що десятки тисяч людей у нашій країні, успішно пройшовши реабілітацію в християнських центрах різних конфесій, отримали свободу від наркоманії, алкоголізму та різного роду асоціального способу життя.

26 липня (понеділок, 10:00) відбудеться однойменна акція біля офісу адміністрації Президента України та вручення звернення від учасників акції «Шлях Незалежних» керівництву країни. 

Основні цілі акції «Шлях Незалежних»: 

- звернути увагу на колосальні плоди служіння християнських реабілітаційних проектів за роки незалежності України; 

- посилити боротьбу з наркоторгівлею та реально збільшити кримінальну відповідальність наркомафії та її покровителів; 

- акцентувати увагу на частіші випадки втручання чиновників, бюрократичні знущання державних структур, а також вторгнення та провокації з боку силових структур у діяльність християнських реабілітаційних центрів. Необхідно зупинити це свавілля, яке часто заважає благодійній діяльності церков різних конфесій;

 - ініціювати низку законодавчих проєктів для юридичного захисту соціального служіння церков, а також зміни в законодавстві стосовно алко- та наркозалежних людей для надання їм реабілітаційної допомоги.

Географія автопробігу:

Маріуполь - Мелітополь – Генічеськ (15 липня) – початок акції «Шлях Незалежних» Генічеськ – Херсон – Миколаїв (16 липня) 

Миколаїв – Одеса (17 липня) 

Одеса – Вінниця (18 липня) 

Вінниця – Хмельницький – Чернівці (19 липня) 

Чернівці – Івано-Франківськ (20 липня ) 

Івано-Франківськ – Тернопіль (21 Липня) 

Тернопіль – Львів (22 Липня) 

Львів – Луцьк – Рівне (23 липня)

Рівне – Новоград-Волинський – Житомир (24 липня)

Житомир – Київ (25 липня).

Під час перебування учасників автомотопробігу у Львові  22 липня передбачена зустріч з міською владою на площі Ринок, проїзд колони за маршрутом проспект Шевченка - вулиці Стрийська - Володимира Великого- Княгині Ольги - Коперника - проспект Свободи - Галицьке Перехрестя. 

Також буде встановлений молитовний намет біля пам'ятника Шевченку, де роздаватимуть літературу і програму акції “Шлях Незалежних”.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів