«Завдяки досягнутим домовленостям з енергетиками водопостачання у місті відновлюють», – «Львівводоканал»

20:18 15 квітня 2015 р.


Фото: 112.ua

У прес-службі ЛМР повідомили в середу «Щоденному Львову»: «Наразі нам вдалося подати воду з належним тиском у центральну частину міста, на Новий Львів та у Франківський район».

У прес-службі міської ради повідомили сьогодні, 15 квітня, «Щоденному Львову»:

«Як повідомили у ЛМКП «Львівводоканал», завдяки досягнутим домовленостям з енергетиками, водопостачання у місті відновлюють. Комунальники також додали:

«На наших насосних станціях ввімкнули електроенергію, відтак ми працюємо над відновленням якісного водопостачання усім споживачам. Наразі нам вдалося подати воду з належним тиском у центральну частину міста, на Новий Львів та у Франківський район. До мешканців Залізничного району воду подамо до 19.00».

Нагадаємо,сьогодні ПАТ «Львівобленерго» знеструмило об’єкти водопостачання міста через борги. Без електрики опинилася дві головні насосні станції міста, внаслідок чого було повністю припинено водопостачання до споживачів Франківського району, Залізничного району, частину Сихівського (Новий Львів) району, мікрорайону Левандівка, обмеженого вулицями Широка, Сяйво, Рудненська, водопостачання центральної частини Львова та вулиці Привокзальної (насправді такої у Львові немає. – «ЩЛ») і прилеглих до неї вулиць проводилося з пониженим тиском».

dailylviv.com

До теми

01:29 2 липня 2022 р.

Російські збройні магнати, які не потрапили під санкції Заходу, - дослідження Reuters

Аналіз британської агенції Reuters показав, що десятки керівників російських оборонних компаній не потрапили під санкції Сполучених Штатів, Європейського Союзу або Сполученого Королівства.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу