Затверджено перелік адмінпослуг, які надаватиме «Особистий кабінет мешканця» Львова

20:14 23 червня 2015 р.

  • 0


Фото: скріншот

Виконавчий комітет Львівської міськради погодив перелік адміністративних послуг та порядок їх надання виконавчими органами міської ради через офіційну інтернет-сторінку особистого кабінету мешканця ЛМР.

Перелік послуг охоплює у послуги: 1. Видачу копії ухвали міської ради.  2. Видачу копії рішення виконавчого комітету. 3. Видачу копії розпорядження Львівського міського голови. 4. Видачу довідки про перебування на квартирному обліку.

Начальник адміністративно-господарського управління ЛМР Валентина Бартошик зазначила: «Це пілотний проект. Зараз тестуємо, а в майбутньому вноситимемо зміни в це рішення, в процесі введення нових електронних послуг». 

Електронні адміністративні послуги надаватимуть через розділ «Електронні послуги» особистого кабінету мешканця: egov.city-adm.lviv.ua. Для отримання електронної адміністративної послуги користувач повинен зареєструватися в ОКМ, заповнити форму електронної заяви і надіслати її в електронному вигляді. Тоді відповідальний працівник адміністративно-господарського управління зареєструє отриману заяву в системі електронного документообігу міської ради та надішле повідомлення заявнику про факт реєстрації.

Відповідальний працівник виконавчого органу міської ради повинен забезпечити передання результату адміністративної послуги у паперовому вигляді до Центру надання адмінпослуг Львова для видачі заявнику у встановленому порядку. Про це повідомили сьогодні, 23 червня, «Щоденному Львову», в прес-службі міської ради.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

19:32 4 червня 2020 р.

Мер доручив за місяць розробити генплан мікрорайону "Під Голоском", який вже забудували висотками

Сьогодні, 4 червня, відбувся робочий виїзд міського голови Львова Андрія Садового спільно із представниками компаній-забудовників у мікрорайон «Під Голоском». На вул. Під Голоском замість 2-х висоток буде аж 14-ть

Рубрика: Ситуації

23:29 3 червня 2020 р.

Цвинтар без штучних квітів: село на Львівщині позбулося пластику

У селі Вільшаник Львівської області священник Української греко-католицької церкви домігся, аби з кладовища зникли усі штучні квіти та вінки. Тепер на могилах ростуть тільки живі рослини і приносять живі букети.

Рубрика: Ситуації

09:55 3 червня 2020 р.

Держпродспоживслужба Львівщини не називає порушників норм водопостачання

В офіційному повідомленні Головного управління Держпродспоживслужби у Львівській області не перелічено 31 об'єкт централізованого водопостачання, де порушені вимоги санітарного законодавства.

Рубрика: Ситуації

Останні новини

У Львові затримали ще двох співучасників вбивства валютника

Всі новини Львова та області

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Львівська ОТГ: "за" і "проти"

Рубрика: Політика

Україномовні медіа в Україні

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу