Затримки в пункті пропуску «Краковець» на Львівщині виникали через аварію

15:00 5 червня 2016 р.


Фото: зі сторінки Львівського обласного управління ДСНС в інтернет-мережі «Facebook»

Прикордонники повідомили в неділю: «Пункт пропуску працює в штатному режимі за рахунок резервних джерел живлення, ритмічність здійснення контролю відновлено, однак перед пунктом пропуску на даний момент перебуває близько 50 легкових та 100 вантажних транспортних засобів».

У Західному регіональному управлінні Державної прикордонної служби України повідомили сьогодні, 5 червня:

«Інформуємо, що у зв’язку з поломкою на лінії електропередач виникали деякі затримки із оформленням транспортних засобів в пункті пропуску «Краковець» на українсько-польській ділянці державного кордону. На даний момент пункт пропуску працює в штатному режимі за рахунок резервних джерел живлення, ритмічність здійснення контролю відновлено, однак перед пунктом пропуску на даний момент перебуває близько 50 легкових та 100 вантажних транспортних засобів. 

З метою комфортного та швидкого перетину кордону просимо врахувати зазначену інформацію перед плануванням поїздки через кордон, за можливості прямувати в більш вільні сусідні пункти пропуску. Інформацію про стан завантаженості основних пунктів пропуску ви можете знайти на сторінці «Західний кордон» в мережі «Фейсбук»: https://www.facebook.com/zahidnuy.kordon 

Також можете переглянути веб-камери в режимі «онлайн» на Інтернет-сторінці Держприкордонслужби України: http://dpsu.gov.ua/ua/static_page/713.htm».

Про це повідомили сьогодні, 4 червня, на сторінці Західного регіонального управління Державної прикордонної служби України в інтернет-мережі «Facebook».

dailylviv.com

До теми

20:00 16 квітня 2021 р.

Карантин у Львові продовжили ще на два тижні

Карантин у Львові продовжили ще на 2 тижні, однак – із низкою часткових послаблень. Так, за умови дотримання обмежень, уже з понеділка відновлять роботу непродуктові ринки і початкові класи шкіл, запрацюють літні майданчики та тераси закладів громадського харчування. Порушників одразу ж каратимуть закриттям.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу