Заступник міського голови Львова сподівається зрозуміти те, чим займається управління ЛМР

17:45 13 червня 2017 р.


Фото: прес-служба Львівської міськради

Геннадій Васьків заявив на засідання комісії щодо незаконного відчуження комунального майна міста: «Наше завдання – зрозуміти, чим займається управління, і більш детально сконцентруватися на тих вкрадених приміщеннях».

У Львівській міськраді повідомили у вівторок, 13 червня: «Сьогодні у мерії відбулося чергове засідання комісії, створеної відповідно до розпорядження міського голови, яка вивчає факти незаконного відчуження значної кількості об’єктів комунального майна у Львові. На засіданні прозвітували про основні напрямки роботи управління комунальної власності Львівської міської ради впродовж останніх років та розглянули реєстр комунального майна і реєстр вкраденого майна міста».

«До наступного засідання комісії, яке відбудеться через тиждень, управління комунальної власності має підготувати інформацію про способи вибуття. Відтак, проаналізувавши їх, визначатимуть наступні кроки, як запобігти таким діям у майбутньому», – поінформували також у міськраді

«Начальник управління комунальної власності Львівської міської ради Інна Свистун прозвітувала про роботу управління комунальної власності за останні роки. Зокрема – про перелік комунального майна (всього є 3 083 об’єкти, площею 1,686 млн. квадратних метрів), про пріоритети оренди майна (а це потреби структурних підрозділів міста в приміщеннях – амбулаторії сімейної медицини, дитячі клуби, управління ЛМР тощо, а також – приватизація низькоефективного майна – малі площі, малоліквідні об’єкти); розповіла про надходження до бюджету від оренди і приватизації. Також було продемонстровано резонансні судові справи і виселення, надана інформація про найбільших боржників, вкрадені об’єкти та електронну систему обліку», – повідомили також у міськраді

Натомість голова комісії, заступник міського голови з фінансово-економічних питань Геннадій Васьків розповів після засідання: «Наше завдання – зрозуміти, чим займається управління, і більш детально сконцентруватися на тих вкрадених приміщеннях. Потрібно з’ясувати способи вибуття, і відповідно, проаналізувати вже по способах, як це відбувалося, в який метод – чи через суди, чи якісь інші інстанції, і коли ми розіб’ємо це на групи, то зможемо більш детально зрозуміти, яка група основна, і пропрацювати кожну групу окрему і прийти до висновків. Коли ми будемо бачити способи і встановимо причини, далі ми зможемо визначити в межах нашої компетенції якість наступні кроки, як запобігати такому у майбутньому».

Чиновник також зазначив: «Поки що ми бачили детальну інформацію, як працює управління. Наступний раз ми отримаємо базову інформацію для аналізу. Скільки треба часу, стільки ми будемо працювати. Паралельно працюють Прокуратура і поліція, тому треба збирати всю інформацію до купи і приходити до спільних висновків, щоб запобігати такому вилученню у майбутньому. Мене дивує те, що більшість звинувачень адресуються в сторону управління, а не у сторону злодіїв. Спочатку треба розібратися, і якщо господар причетний до цього, то тоді він має бути покараний».

Начальник управління комунальної власності Львівської міської ради Інна Свистун також прокоментувала: «Станом на сьогодні є 25 об’єктів, які ми виявили з листопада 2016 року, а їх загальна кількість – це 66 об’єктів, які вибули з 2007 року до сьогодні. По всіх них скеровувалася інформація в правоохоронні органи, а також в юридичний департамент, оскільки він вживає заходів щодо повернення таких об’єктів у власність територіальної громади Львова».

Чиновник також запевнила: «Питання повернення об’єктів – це питання часу і доброї роботи правоохоронних органів. Ситуація, яка відбувається з викраденням майна, має місце через низку причин, і однією з них є, власне, не покарання винних у попередні періоди, коли відбувалися такі крадіжки. Наскільки відомо нам, на сьогодні жодна особа, яка була замішана у крадіжках комунальної власності у попередні роки, не притягнена до відповідальності».

Натомість директор юридичного департаменту Гелена Пайонкевич зауважила: «Згідно з аналітичними дослідженнями, схожі викрадення приміщень з комунальної власності є і в багатьох містах України».

Комісію очолює заступник міського голови з фінансово-економічних питань Геннадій Васьків. До складу комісії входять директори відповідних департаментів і начальники  управлінь, голови районних адміністрацій Львова і депутати Львівської  міської ради. Комісія має вивчити факти незаконного відчуження об’єктів з комунальної власності Львова, встановити причини і обставини, за яких відбулися ці дії, та усунути наслідки», – повідомили також сьогодні, 13 червня, в прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

До теми

23:00 6 березня 2021 р.

Автобус з України перекинувся на швидкості 45 кілометрів за годину: загинуло троє жінок і двоє чоловіків

Три жінки та двоє чоловіків загинули в аварії українського автобусу, яка трапилася вночі на автостраді А4 поблизу Ярослава (Підкарпатське воєводство).

Рубрика: Ситуації

21:01 6 березня 2021 р.

Аварія українського автобуса в Польщі: 9 осіб виписали з лікарень, 14 – у тяжкому стані

Сьогодні, 6 березня, о 00:50 за київським часом поблизу міста Радимно Підкарпатського воєводства, що у Польщі, за 30 км від кордону з Україною, в ДТП потрапив український рейсовий автобус, в якому перебували 57 українців.

Рубрика: Ситуації

20:49 6 березня 2021 р.

Аварія в Польщі: водій автобуса з України міг не впоратися з керуванням

За попередніми даними, водій українського автобуса, який потрапив у ДТП у Польщі, не впорався з керуванням, заявили в МЗС України. 24 пасажири вирушили в Україну, а 26 - залишаються поки що у польських лікарнях.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу