Заступник міністра оборони впорався з більшістю звернень мешканців Львівщини на місці

12:00 4 вересня 2015 р.


Фото: прес-служба міністерства оборони України

Петро Мехед дав посадовцям відповідні доручення.

3 вересня робоча група на чолі з заступником міністра оборони України й керівником його апарату Петром Мехедом розпочала свою роботу у Львівському гарнізоні з зустрічі з головою Львівської обласної державної адміністрації Олегом Синюткою. Петро Мехед зазначив: «Під час ранкової зустрічі з головою Львівської ОДА ми обговорили цілий комплекс питань, які зараз спільно вирішуємо у Києві. Дякуємо місцевій владі за підтримку у плані надання соціальних гарантій як учасникам бойових дій – учасникам АТО, так і їх сім’ям».

Також заступник голови оборонного відомства відвідав Гарнізонний храм святих апостолів Петра і Павла, де військовий капелан та душпастир храму, отець Тарас Михальчук, ознайомив гостей з історією цієї святині, а також діяльністю Центру Військового Капеланства Львівської Архиєпархії УГКЦ. Петро Мехед подякував капеланам Гарнізонного храму за їхню активну працю та допомогу українському війську.

Далі робоча група відвідала Військово-медичний клінічний центр Західного регіону. Начальник центру полковник медичної служби Іван Гайда ознайомив представників військового відомства з умовами, в яких перебувають пацієнти. Заступник міністра оборони переконався, що загалом умови ВМКЦ ЗР достатні, щоб забезпечити надання кваліфікованої медичної допомоги.

Заступник міністра оборони України Петро Мехед  провів також прийом громадян з питань соціально-правового захисту військовослужбовців, членів їх сімей, учасників АТО, військових пенсіонерів у громадській приймальні міністра оборони України у Львівському обласному військовому комісаріаті. Громадян, які для розв’язання проблемних питань потребують втручання вищого військового керівництва, зібралося чимало.

Петро Мехед розглянув понад 20 окремих питань, зокрема, стосовно соціального захисту членів сімей загиблих військовослужбовців, розшуку зниклих безвісти під час виконання завдань у зоні проведення АТО, надання учасникам АТО статусу учасника бойових дій та багато інших. Після завершення прийому громадян заступник глави оборонного відомства – керівник апарату зазначив, що більшість питань надання статусу УБД можливо вирішувати на рівні обласних військових комісаріатів та керівництва військових частин, де військовослужбовці проходили службу.

Складнощі з отриманням статусу мають поодинокий характер і, здебільшого, пов'язані з відсутністю або неточностями в необхідних документах. У разі неможливості вирішити такі питання на місцях, можна звернутися до відповідної комісії Міністерства оборони України, де готові надавати сприяння.

Петро Мехед зазначив: «Третій день ми працюємо в західних областях України, і за цей час не було жодної скарги про те, що сім’я не отримала одноразову допомогу у разі загибелі військовослужбовця, або військовослужбовець, який отримав поранення, не може отримати компенсацію по втраті працездатності. Сьогодні всі військкомати мають повний пакет роз’яснень про те, яким чином їм діяти, щоб усе отримати».

Більшість звернень громадян Львівщини заступнику міністра оборони України  вдалося розв’язати на місці. Але були й такі, що потребують додаткового розгляду. Для цього він дав посадовим особам відповідні доручення.

Про це повідомили сьогодні, 4 вересня, в прес-службі міністерства оборони України.

dailylviv.com

До теми

18:40 26 жовтня 2021 р.

У Львові закрили 11 магазинів та ресторанів через недотримання карантину. Назви і адреси

Моніторингові групи продовжують перевіряти заклади харчування, магазини, транспорт та інші суб’єкти на дотримання карантинних обмежень. За підсумками перевірок, прийнято рішення відзавтра призупинити роботу 11 закладів до усунення порушень.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Притулок для тварин у Львові: хто гальмує

Рубрика: Ситуації і пригоди

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу