Застосунок «Повітряна тривога» сповіщатиме про наближення ракети чи дрона

10:13 29 лютого 2024 р.

Фото до новини

Оновлений застосунок «Повітряна тривога» передаватиме попередження про підвищену небезпеку у конкретному регіоні.

Про це в ефірі телемарафону «Єдині новини» сказав речник командування Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат, пише DailyLviv.com.

«Фахівцями Повітряних сил разом з розробниками додатку «Повітряна тривога» вдалось розробити алгоритм, який дозволить отримувати інформацію щодо регіону, де ви перебуваєте. Тобто ви забиваєте в додаток свій регіон - і у вас з’являється додаткова інформація щодо підвищеної тривоги, коли входить у повітряний простір певний об'єкт», - сказав Ігнат.

Читайте також: Шось летить: на Львівщині створили чат-бота для допомоги протиповітряній обороні

За його словами, у новій версії застосунку під час тривоги буде надходити додаткове сповіщення про наближення ракети чи безпілотника. Утім, не слід розраховувати на це як на панацею, бо якщо летить балістична ракета, така інформація не завжди завчасно може з’явитись у застосунку, застеріг Ігнат.

Інформацію про всі види небезпеки передають чергові цивільного захисту в обласних військових адміністраціях, розповів речник ПС.

Він зазначив, що розробники застосунку також додали можливість налаштування гучності сповіщення про підвищену небезпеку.

Щоб отримувати додаткові сповіщення про загрозу, користувачам необхідно оновити застосунок.

Нагадаємо, відтепер поскаржитися на зачинене укриття можна через чат-бот.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів