Зафіксовано рекорд України зі сходження на Говерлу найчисленнішої групи дітей з інвалідністю

19:53 22 липня 2021 р.

Сьогодні, 22 липня, зафіксовано рекорд України зі сходження на Говерлу найчисленнішої групи дітей з інвалідністю. 41 дитина стала рекордсменом України, підкоривши найвищу точку нашої держави.

Як розповів Ігор Дякович, співорганізатор заходу, людина з інвалідністю, яка більше 10 років займається питаннями інвалідності, головна місія встановлення рекорду – привернути увагу суспільства до проблем людей з інвалідністю та об‘єднати небайдужих людей у справі допомоги особливим дітям.

Про це повідомила пресслужба Львівської облради, пише Dailylviv.

«Говерла сьогодні – це не просто гора. Це – уособлення тих вершин, які ми, люди з інвалідністю, долаємо щодня. Ми доводимо власним прикладом, що все можливо, і що з доброю підтримкою ми можемо все», - зауважив головний спеціаліст відділу гуманітарної політики та міжнародного співробітництва Львівської обласної ради Ігор Дякович.

Зі Львівщини рекордсменами України стали 14 дітей із Золочівської, Моршинської, Бісковицької, Дрогобицької і Львівської територіальних громад: Іван Косило (17 років), Олександр Путяк (9 років), Олена Волоска (13 років), Назар Донченко (15 років), Анастасія Шеремета (6 років), Тарас Коперчовський (16 років), Роман Сенейко (16 років), Михайлина-Ангеліна Казан (12 років), Павло Федорович (8 років), Наталія Сенейко (16 років), Павло Багрій (17 років), Микола Стебівка (16 років), Олег Климчук (15 років), Анастасія Задорожна (18 років).

Супроводжували мандрівників їхні батьки, реабілітологи, лікарі, спортсмени, альпіністи, волонтери.

dailylviv.com

До теми

16:40 30 липня 2021 р.

У Бродах у власника Мерседесу вкрали валюту, яку він залишив в автомобілі

29 липня до поліції надійшло повідомлення від 67-річного мешканця Вінниці про те, що невідома особа викрали з його автомобіля «Мерседес», який був припаркований на вулиці 22 січня у місті Броди, грошові кошти.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Всеукраїнський автомотопробіг колишніх наркозалежних “Шлях незалежних”. Заходи у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

100-річчя відкриття офісу ПЗУ (PZU) у Львові

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу