Забудовник зобов’язався облаштувати у Львові транспортну розв’язку

12:15 27 вересня 2019 р.

  • 0


Фото: city-adm.lviv.ua

У п’ятницю, 27 вересня, під час засідання виконавчого комітету Львівської міської ради заслухали питання дотримання забудовником зобов’язань щодо виконання робіт з влаштування кільцевого руху на перетині вулиць Городоцької й Сяйво з додатковими елементами транспортної розв’язки.

Про це повідомили у Львівській міськраді, де також розповіли: «Керівник компанії «Ріел» Ростислав Мельник на засіданні виконкому гарантував, що компанія збудує транспортну розв'язку, як це було передбачено рішеннями виконкому та ухвалами сесії».
Начальник юридичного відділу Інспекції ДАБК у Львові Святослав Кіндратів доповів під час засідання виконавчого комітету: «Станом на сьогодні роботи щодо будівництва розв’язки не розпочаті, забудовник не звертався до Львівської міської ради про видачу вихідних даних на проектування.

Керівник компанії-забудовника «Ріел» Ростислав Мельник гарантував, що компанія збудує транспортну розв'язку, як це було передбачено рішеннями виконкому та ухвалами сесії, й запевнив, що компанія подасть в міську раду план проведення цих робіт», – поінформували також у міськраді.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

20:40 21 лютого 2020 р.

ДТП зупинила у Львові трамваї

Дорожньо-транспортна пригода на вулиці Івана Франка зупинила у п’ятницю, 21 лютого, у Львові трамваї.

Рубрика: Ситуації

16:10 21 лютого 2020 р.

У райадміністраціях Львова розпочався «день відкритих дверей» для учасників АТО та ООС

У п’ятницю, 21 лютого, в районних адміністраціях Львова триватимуть до 17.00 чергові зустрічі у форматі «дня відкритих дверей» для учасників антитерористичної операції та операції об’єднаних сил і родичів полеглих на війні.

Рубрика: Ситуації

15:48 21 лютого 2020 р.

У Львівській ОДА завершили відбір проектів на програми департаменту ЖКГ

У департаменті розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства Львівської ОДА завершився конкурсний відбір проєктів за програмами «Питна вода» на 2012-2020 роки у Львівській області, газифікації населених пунктів Львівської області на 2018-2020 роки, зовнішнього освітлення населених пунктів Львівської області на 2017-2020 роки.

Рубрика: Ситуації