Забудовник зобов’язався облаштувати у Львові транспортну розв’язку

12:15 27 вересня 2019 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

У п’ятницю, 27 вересня, під час засідання виконавчого комітету Львівської міської ради заслухали питання дотримання забудовником зобов’язань щодо виконання робіт з влаштування кільцевого руху на перетині вулиць Городоцької й Сяйво з додатковими елементами транспортної розв’язки.

Про це повідомили у Львівській міськраді, де також розповіли: «Керівник компанії «Ріел» Ростислав Мельник на засіданні виконкому гарантував, що компанія збудує транспортну розв'язку, як це було передбачено рішеннями виконкому та ухвалами сесії».
Начальник юридичного відділу Інспекції ДАБК у Львові Святослав Кіндратів доповів під час засідання виконавчого комітету: «Станом на сьогодні роботи щодо будівництва розв’язки не розпочаті, забудовник не звертався до Львівської міської ради про видачу вихідних даних на проектування.

Керівник компанії-забудовника «Ріел» Ростислав Мельник гарантував, що компанія збудує транспортну розв'язку, як це було передбачено рішеннями виконкому та ухвалами сесії, й запевнив, що компанія подасть в міську раду план проведення цих робіт», – поінформували також у міськраді.

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Всеукраїнський автомотопробіг колишніх наркозалежних “Шлях незалежних”. Заходи у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

100-річчя відкриття офісу ПЗУ (PZU) у Львові

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу