Забудовник злякався львівських екоінспекторів

10:40 17 квітня 2019 р.


Фото: zaxid.net

Працівники ТзОВ «Бальтазар» завадили перевірці незаконного будівництва.

Про це повідомили в Державній екологічній інспекції у Львівській області, де також розповіли: «В інспекції на розгляді знаходиться звернення Я.Ф. Семенюка щодо припинення незаконного будівництва ТзОВ «Бальтазар» на території Винниківської міської ради в прибережній захисній смузі річки Марунька та ставка-водойми. На підставі погодження міністерства екології та природних ресурсів України на проведення позапланового заходу державного нагляду (контролю) Інспекцією заплановано проведення позапланової перевірки ТОВ «Бальтазар». 

«На початку перевірки державними інспекторами здійснено виїзд за юридичною адресою підприємства, де будь-які представники чи уповноважені особи ТзОВ «Бальтазар» відсутні. Крім цього, посадовими особами фнспекції здійснено виїзд на територію біля земельної ділянки на вулиці Ломоносова у Винниках, орендарем якої є ТОВ «Бальтазар», та з’ясовано, що територія даної земельної ділянки огороджена по периметру металевим парканом (на земельній ділянці будь-які особи відсутні, роботи по будівництву не проводились)», – поінформували також в екологічній інспекції.

«Працівниками інспекції складено акт про недопущення на об’єкт для проведення перевірки дотримання вимог природоохоронного законодавства. У зв’язку з недопущенням посадових осіб Інспекції для проведення позапланової перевірки дотримання вимог природоохоронного законодавства ТОВ «Бальтазар», інспекцією скеровано листи в прокуратуру Львівської області та Головне управління Національної поліції у Львівській області для використання в роботі, прийняття відповідного управлінського рішення та вжиття заходів реагування», – повідомили також в екологічній інспекції.

dailylviv.com

До теми

14:51 23 січня 2022 р.

Німецькі авіатори бояться ночувати у Києві: політична ситуація вплинула на політну

Найбільша німецька авіакомпанія Lufthansa почала переносити вильоти рейсів до Києва на тлі загострення політичної ситуації та інформації щодо можливого вторгнення Росії на територію України.

Рубрика: Ситуації

21:38 21 січня 2022 р.

Суддя Гриців, в якої вкрали $120 тис, влітку подарувала гроші на LEXUS синові-прокурору

Сьогодні у Шевченківському райсуді м.Львова мав бути розглянутий адміністративний протокол на Назара Гриціва, складений патрульною поліцією за керування прокурором у нетверезому стані автомобілем LEXUS ES300.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Політичні переслідування: Порошенко - №1

Рубрика: Політика

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу