Забудовник переборщив у центрі Львова з поверхами

10:15 5 вересня 2019 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

У центрі Львова збудували на вулиці Лесі Українки зайвий поверх.

У Львівській міськраді повідомили в четвер, 5 вересня: «Міський голова Львова Андрій Садовий доручив провести виїзне засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій щодо будівництва у дворику на вулиці Лесі Українки, 7 та попросив скерувати всі матеріал щодо незаконних дій приватних реєстраторів, які завдають збитків громаді міста, Генеральному Прокурору та Міністру юстиції».

Андрій Садовий зазначив під час загальноміської апаратної наради: «Мене збентежила ситуація щодо вулиці Лесі Українки і будівництва. Такі речі недопустимі». 
Виконувач обов’язків директора департаменту містобудування й начальник Інспекції державного архітектурно-будівельного контролю у Львові Володимир Цабак доповів: «У 2015 році були видані містобудівні умови та обмеження, відповідно були видані дозволи. Об’єкт був введений в експлуатацію не в тому стані, що є. Люди зробили технічний паспорт, незаконно зареєстрували право власності».

Заступник міського голови з питань безпеки міста Сергій Бабак запропонував: «Я пропоную зробити виїзне засідання міської комісії з питань надзвичайних ситуацій з залученням усіх необхідних структур».

«Відтак, міський голова Львова доручив провести робочий виїзд і зібрати міському комісію з питань техногенно-екологічної безпеки й надзвичайних ситуацій та юридично опрацювати питання й доручив підготувати звернення до Генерального Прокурора України, міністру юстиції з вимогою негайно вжити дії щодо випадків незаконних дій приватних реєстраторів, що завдають збитків громаді міста», – поінформували також у міськраді.

Заступник міського голови з питань розвитку Андрій Москаленко зазначив: «На вулиці Лесі Українки, 7 на місці двоповерхового флігеля, який був зруйнований, згідно з документами мала бути відтворена така ж двоповерхова будівля. Натомість замість двох поверхів у дворику було збудовано на один поверх більше. І дуже швидко реєстратором з Лапаївки було зареєстровано право власності на третій поверх, що не дає змоги ні ДАБІ, ні управлінню охорони історичного середовища вчиняти відповідні дії».

dailylviv.com

До теми

14:03 2 серпня 2021 р.

У Польщі викрили одну з найбільших незаконних фабрик цигарок. Затримали українців

На терені Мазовєцького воєводства викрили одну із найбільших нелегальних фабрик цигарок, у якій затримали 16 чоловіків - 9 громадян Польщі і 7 громадян України

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Всеукраїнський автомотопробіг колишніх наркозалежних “Шлях незалежних”. Заходи у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

100-річчя відкриття офісу ПЗУ (PZU) у Львові

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу