Забрати песиків можна на вулиці Промисловій

12:09 2 листопада 2019 р.

П’ятеро вихованців ЛКП «Лев» шукають нових господарів. Забрати песиків можна на вулиці Промисловій (№56).

Вульфік - молодий собака, який потрапив до нас травмованим внаслідок ДТП.

Ветлікарі ЛКП "Лев" поставили його на лапи, тож тепер Вульфік готовий переїхати у нову родину, де він зможе проходити реабілітацію після важких травм.

Марк - чотирилапий красень, який потрапив на підприємство на лікування, тому що мав пухлину на шиї. Ветлікарі Першої комунальної ветеринарної клініки зробили Марку надважку операцію, яка була успішною, тож тепер хвостатий шукає люблячу сім‘ю.

Собака середнього віку Дін. Чотирилапий потрапив в ЛКП «Лев» у дуже занедбаному стані, був брудним, а все його хутро було скуйовдженим. За поведінкою зрозуміло, що хвостаний донедавна був домашнім. Дін з радістю контактує з людьми та виконує базові команди, але помітно, що він сумує за своїм господарем.

Урівноважений і спокійний Мішаня. Чотирилапий обожнює спілкування з людьми та довготривалі прогулянки, тож стане для свого господаря хорошим другом та компаньйоном.

Молодий собака з чудовим хутром кремового кольору Кевін. Хвостатий  стане для свого господаря вірним другом та пильним охоронцем. Завдяки роботі з нашим кінологом Кевін соціалізувався і уже зараз готовий переїхати до свого нового дому.

Фото Ірини Шелест та Марти Возної. 

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Конкурс на шкільне загальнонаціональне велике об’єднавче меню

Рубрика: Економіка

Уряд Прайд №5488

Рубрика: Політика

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу