За тиждень у Польщу перейшло вдвічі більше осіб, ніж в Україну | Новини Львова

За тиждень у Польщу перейшло вдвічі більше осіб, ніж в Україну

00:49 10 червня 2020 р.

  • 0


Фото: Главком

З 1 до 8 червня піший пункт пропуску “Шегині-Медика” у Львівській області в напрямку Польщі перетнули 13 683 особи, що на 46,5% більше, ніж у напрямку України (7 325 осіб).

Про це в коментарі кореспондентові Укрінформу розповіла речниця Бещадського відділу Прикордонної служби РП Елжбета Пікор.

“На ПП “Медика” ми здійснюємо перевірку у шести місцях контролю на вхід до Польщі і трьох – на вихід. Санітарно-епідеміологічні процедури подовжують час здійснення перевірки”, - сказала Пікор.

За її словами, з 1 червня на цьому ПП кордон на вхід до Польщі щодня перетинали від понад 1,5 тис. до майже 2 тис. осіб. Тим часом, кордон у напрямку України за той же період перетинали від понад 300 до понад 1,2 тис. осіб.

Пікор розповіла, що у середу, 3 червня, та у суботу, 6 червня, спостерігався значний час очікування на перетин кордону у напрямку Польщі – до 12 годин. Вона пояснила це великою кількістю людей, які прибули у той час на кордон, і необхідністю дотримання санітарного режиму на кордоні.

“Для перетину кордону з Польщею до спеціального павільйону, де вимірюють температуру і проводять усі процедури у зв’язку з пандемією, можуть увійти лише три особи”, - зазначила Пікор.
Нагадаємо, заробітчани масово йдуть в Польщу на роботу: піший перехід на Львівщині не впорується (відео).
dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

19:23 8 липня 2020 р.

У Львові частина Шевченківського і Личаківського районів будуть без водопостачання

Завтра на вул. Б. Хмельницького переключатимуть новозбудований водопровід: частина Шевченківського і Личаківського районів будуть без водопостачання, працюватимуть водовозки з 10-ї години.

Рубрика: Ситуації

15:11 8 липня 2020 р.

У Львові розробили відеоінструкцію для всіх видів звернень у ЦНАП

Підрозділи Центрів надання адміністративних послуг міста Львова у повному обсязі відновили надання послуг, однак прийом відвідувачів здійснюють лише за попереднім записом.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ У Львові та Кропивницькому розкритикували законопроєкти «Про медіа» за нечітке визначення статусу журналіста

Рубрика: Політика

Зарплати для комунальників Львова

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу