За тиждень на Львівщині оштрафували 18 фур

15:05 20 липня 2015 р.


Фото: ngp-ua.info

Через відсутність дозволів на перевезення вантажів з перевищенням установлених габаритно-вагових параметрів кожного порушника оштрафовано на 1 700 гривень.

За минулий тиждень обласне управління Державної інспекції України з безпеки на наземному транспорті зафіксувало 18 порушень, пов’язаних із рухом великовагового автотранспорту дорогами Львівщини. Через відсутність дозволів на перевезення вантажів з перевищенням установлених габаритно-вагових параметрів кожного порушника оштрафовано на 1 700 грн

 Відтак, до місцевих бюджетів надійшло 30 600 грн. Окрім цього, за проїзд цих транспортних засобів автомобільними дорогами області також стягнено плату на загальну суму 5 720 євро.  

«Серед порушників – здебільшого українські перевізники. Як правило, європейські компанії дотримуються усіх встановлених норм. А порушення допускають ті, які працюють лише на нашому внутрішньому ринку. Відтак, найчастіше не проходять габаритно-ваговий контроль фури, які обслуговують кар’єри, та зерновози», – розповів начальник обласного Управління Укртрансінспекції Сергій Небесний.

Про це повідомили сьогодні, 20 липня, «Щоденному Львову», в прес-службі обласної державної адміністрації, де також нагадали, що «з 13 липня управління Державної інспекції України з безпеки на наземному транспорті у Львівській області відновило перевірки великовагового автотранспорту,  а також автотранспортних підприємств, які здійснюють приміські та міжміські пасажирські перевезення». 

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Пів млн на сенсорний сад замість притулку для собак

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу