За призначенням житлової субсидії вже звернулися 38,7 тисячі львів’ян

19:00 7 липня 2015 р.


Фото: прес-служба Львівської міськради

Відділи соціального захисту скерували запити до Пенсійного фонду, Державної фіскальної служби та ЛКП (ОСББ) на понад 44,2 тисячі сімей, які подали заяви на призначення субсидії.

За призначенням державної житлової субсидії за новими спрощеними умовами, які впроваджені з 1 травня 2015 року, до відділів соціального захисту Львівської міської ради звернулось вже понад 38,7 тисячі заявників. Рішення про призначення (непризначення) субсидії приймається після отримання відомостей від організацій надавачів послуг, житлово-експлуатаційних організацій, Державної фіскальної служби, Пенсійного фонду України.

У разі затвердження нових тарифів і цін на комунальні послуги – протягом трьох місяців з часу підвищення розміру платежів. 

На даний час відділи соціального захисту скерували запити до Пенсійного фонду, Державної фіскальної служби та ЛКП (ОСББ) на понад 44,2 тисячі сімей, які подали заяви на призначення субсидії. У зв’язку з цим, управління соціального захисту роз’яснює, що, зважаючи на великий обсяг роботи, необхідний для опрацювання звернень, звернення може бути опрацьоване у червні, але субсидія буде призначена, починаючи з місяця подання заяви:

«Просимо мешканців мЛьвова, яким надійшли квитанції на оплату за житлово-комунальні послуги без урахування субсидії, не хвилюватися, оскільки у такому випадку сума оплати за послуги за відповідний місяць буде перерахована надавачем послуги з урахуванням призначеної субсидії у наступному місяці. Нагадаємо, умови надання субсидій значно спрощені, а саме: подача лише двох документів – заяви та декларації; скорочена форма заяви та декларації (лише одна сторінка кожна); термін дії субсидії – 12 місяців; автоматичне подовження нарахування субсидій на наступний термін.

При оформленні субсидії зняті обмеження щодо майнового стану (окрім одноразової покупки на понад 50 тисяч гривень), щодо наявності у складі домогосподарства осіб працездатного віку, які не працюють, не навчаються і не перебувають на обліку як безробітні, щодо здачі в найм житлового приміщення особами, які оформлюють субсидію. Прийом громадян у «Єдиних приймальнях» районних відділів соціального захисту проводиться: понеділок – з 13.00 до 19.00; вівторок-четвер – з 8-ї до 19-ї години; п’ятниця – з 9-ї до 14-ї години. Записатись на прийом в «Єдину приймальню» в режимі он-лайн та дізнатись більше інформації про різні види допомог можна на сайті «Львів соціальний»: http://social.lviv.ua.

Контакти відділів соціального захисту районів міста Львова:

Галицький (вулиця Ліста, 5): телефон: 261-44-50;

Личаківський (вулиця Театральна, 10): телефон: 235-71-62;

Залізничний (вулиця Виговського, 34): телефон: 295-82-28;

Франківський (вулиця Генерала Чупринки, 85): телефон: 237-50-81 ;

Шевченківський (вулиця Липинського, 11): телефон: 252-28-40;

Сихівський (проспект Червоної Калини, 66): телефон: 254-64-80».

Про це повідомили сьогодні, 7 липня, «Щоденному Львову», в прес-службі міської ради.

dailylviv.com

До теми

17:49 1 грудня 2021 р.

Напруження на кордоні: у разі атаки чи нападу львів'янам радять скористатися підвалом (відео)

Підвали житлових будинків – це найперші укриття для мешканців, оскільки вони є безпосередньо під будинками. Тому дуже важливо їх утримувати в належному стані, аби за необхідності – був швидкий доступ до усіх комунікацій.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Проблема з насильством на Львівщині: як запобігають і вирішують

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу