За ніч у Львові випала тижнева норма опадів. На роботу вийшли 1165 двірників (фото)

14:05 2 грудня 2023 р.

Фото до новини

Завтра комунальні служби також матимуть робочий день.

Про це інформує пресслужба ЛМР, пише DailyLviv.com.

За даними департаменту житлового господарства та інфраструктури, вночі працювало 70 одиниць техніки, використали 371 м куб піскосуміші та 114 т солі. Зараз на вулицях працює 60 одиниць техніки, а також 40 мотоблоків. Це як комунальна, так і приватна техніка. Зранку у Львові на роботу вийшли 1165 двірників.

Зараз дороги міста продовжують посипати піском. В обід працюватимуть підмітальні машини, які зметуть сніг, що залишився.

Читайте також: На знеструмлений населений пункт Львівщини припадає один спеціаліст Львівобленерго

«Усю ніч падав сніг. Працювали підмітальні машини, які об'їжджали райони міста, але сніг був досить сильний. За ніч випало 12 см снігу, що більше тижневої норми опадів. Крім цього, зранку почав падати дощ, тому сніг став важким. Через це двірникам досить важко його прибирати. 

Зараз максимально працює техніка і посипає дороги, щоб сніг стопився. Також працюють мотоблоки й тракторці, щоб забрати «кашу», яка утворилась на дорогах. Коли двірники обігріються після ранкового прибирання, повернуться до роботи, щоб прибирати й посипати хідники. Зараз дороги є проїзні, є деякі локації, до яких маю зауваження, ми над ними працюємо. Усі голови районів також на роботі. До кінця дня будуть працювати й техніка, і двірники», – зазначила заступниця міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства Ірина Маруняк. 

Читайте також: У сніговий полон на Львівщині потрапив автобус з 60-ма дітьми

Нагадуємо, у Львові можна поспостерігати за роботою снігоочисної техніки на онлайн-карті. Врахуйте, що тут зазначена лише частина техніки, яка обладнана навігаторами. Додаткова техніка, яка залучена від підприємців, без GPS-трекерів, тож на карті не вказана.  Загалом до прибирання Львова залучили як комунальну техніку, так і приватних структур, з якими укладені відповідні угоди, на випадок снігопадів.

За словами Ірини Маруняк, завтра комунальні служби також матимуть робочий день.

Нагадаємо, У ЛОВА попередили, які дороги на Львівщині розчищатимуть першочергово Станом на зараз, окрім обʼїзної Львова, ускладнень у русі немає, місцями є намерзання та ожеледиця.

 За ніч у Львові випала тижнева норма опадів, снігоприбиральна техніка працювала всю ніч За ніч у Львові випала тижнева норма опадів, снігоприбиральна техніка працювала всю нічЗа ніч у Львові випала тижнева норма опадів, снігоприбиральна техніка працювала всю нічЗа ніч у Львові випала тижнева норма опадів, снігоприбиральна техніка працювала всю ніч За ніч у Львові випала тижнева норма опадів, снігоприбиральна техніка працювала всю ніч За ніч у Львові випала тижнева норма опадів, снігоприбиральна техніка працювала всю ніч За ніч у Львові випала тижнева норма опадів, снігоприбиральна техніка працювала всю ніч За ніч у Львові випала тижнева норма опадів, снігоприбиральна техніка працювала всю ніч За ніч у Львові випала тижнева норма опадів, снігоприбиральна техніка працювала всю нічЗа ніч у Львові випала тижнева норма опадів, снігоприбиральна техніка працювала всю ніч За ніч у Львові випала тижнева норма опадів, снігоприбиральна техніка працювала всю ніч За ніч у Львові випала тижнева норма опадів, снігоприбиральна техніка працювала всю ніч

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів