З обласного бюджету Львівщини скеровано на виплату зарплати бюджетникам 26,7 млн. грн

10:35 9 травня 2015 р.


Фото: прес-служба Львівської облдержадміністрації

У прес-службі ЛОДА повідомили в суботу «Щоденному Львову»: «З бюджету Львівської області відповідно до зареєстрованих фінансових зобов’язань і замовлень головних розпорядників коштів упродовж тижня цього року в повному обсязі скеровано кошти на суму 41,3 мільйона гривень».

Зокрема, профінансовано органи державного управління на суму 0,5 млн. грн; освіту – 15,7 млн. грн; охорону здоров’я – 17,7 млн. грн; соціальний захист та соціальне забезпечення – 0,2 млн. грн; культуру та мистецтво – 4,0 млн. грн; фізичну культуру та спорт – 0,6 млн. грн; засоби масової інформації – 0,4 млн. грн; реалізацію обласних програм – 2,2 млн. грн, у тому числі: виплату одноразової допомоги малозабезпеченим громадянам області за розпорядженням голови обласної ради – 1,5 млн. грн, соціальну підтримку окремих категорій громадян Львівської області на 2014-2017 роки в частині надання одноразової допомоги сім’ям, родичі яких загинули під час проведення анти терористичної операції – 0,6 млн. грн, проведення обласного конкурсу мікропроектів місцевого розвитку на 2012-2015 роки – 0,1 млн. гривень.

Із них скеровано кошти на виплату заробітної плати працівникам обласних бюджетних установ – 26,7 млн. грн, стипендій учням професійно-технічних навчальних закладів та студентам вищих навчальних закладів І та ІІ рівнів акредитації – 0,1 млн. грн, одноразових допомог – 2,1 млн. грн; оплату комунальних послуг та енергоносіїв – 1,1 млн. грн, медикаментів – 8,2 млн. грн, продуктів харчування – 1,9 млн. грн, канцелярських товарів, послуг з охорони приміщень, обслуговування та ремонту обладнання – 0,4 млн. грн; проведення капітальних видатків - 0,7 млн. грн та інших видатків – 0,1 млн. грн, що дасть можливість не допустити заборгованості із зазначених видатків. Про це повідомили сьогодні, 9 травня, «Щоденному Львову», в прес-службі обласної державної адміністрації.

dailylviv.com

До теми

09:06 22 жовтня 2020 р.

Уряд змінив межі одного з міст Львівщини

Уряд на засіданні схвалив проекти постанов Верховної Ради про зміну і встановлення меж семи населених пунктів. До цього часу межі цих міст були не встановлені та юридично не закріплені.

Рубрика: Ситуації

15:21 21 жовтня 2020 р.

З 21.00 тролейбусні маршрути № 22, 23 та 25 курсуватимуть за зміненим маршрутом

За інформацією ЛКП «Львівелектротранс», у зв’язку з проведенням аварійних робіт на вул. Стрийська, з 21.00 год тролейбусні маршрути № 22, 23, 25 курсуватимуть за зміненим маршрутом.

Рубрика: Ситуації

10:50 21 жовтня 2020 р.

На Львівщині син убив матір з револьвера Флобера

Як встановили співробітники Новороздільського відділення поліції, затриманий здійснив кілька пострілів у матір з револьвера Флобера під час побутового конфлікту.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Чому не будують притулок для тварин у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу