З 1 липня пенсії призначатимуть за 40 хвилин, – Пенсійний фонд

12:41 4 липня 2016 р.

З 1 липня громадяни, які звертаються за призначенням пенсії, можуть подавати заяви та документи до будь-якого органу Пенсійного фонду, незалежно від місця реєстрації.

Про це сьогодні, 4 липня, під час прес-конференції на тему: «Підвищення якості обслуговування та зміни в пенсійному забезпеченні громадян в органах Пенсійного фонду області з 1 липня 2016 року», яка відбулася у Львівському прес-клубі, повідомила начальник головного управління Пенсійного фонду у Львівській області Галина Недзельська.

Тобто, якщо пенсіонер проживав і зареєстрований в Кіровоградській області, а з певних причин переїхав жити до Львова, наприклад, до дітей та внуків, то і заяву про нарахування пенсії він може подати у Львові. 

За словами заступника начальника головного управління Пенсійного фонду у Львівській області Руслани Іванкової, до 1 липня пенсіонер міг звертатися в орган Пенсійного фонду тільки за місцем реєстрації. 

При цьому заяву можна подавати онлайн. 

- Звісно, на початку пенсіонерові або особі, яку він уповноважить нотаріально, потрібно особисто прийти на прийом до органу Пенсійного фонду та написати заяву. На основі цієї заяви людині видадуть її особистий код заяви, який потім треба ввести у спеціальному вікні на веб-порталі Пенсійного фонду і зареєструватися. Після цього пенсіонер отримає доступ до всіх своїх нарахувань, перерахувань пенсії, зможе там же замовляти і отримувати довідку про розмір пенсійних виплат, про розмір заробітної плати у системі персоніфікованого обліку, подавати скарги та ставити питання, не виходячи з дому, - пояснює вона. 

Перший особистий візит, за її словами, потрібен для того, щоби унеможливити доступ до особистих даних сторонніх осіб. 

Така нова система дозволить призначити пенсію вже через сорок хвилин, після того, як він звернеться з заявою.

- Дотепер призначення відбувалося впродовж десяти днів після дня звернення. Тепер має бути інакше. Упродовж 10-15 хвилин працівник Пенсійного фонду приймає громадянина. І впродовж наступних 30 хвилин вже здійснюється призначення пенсії, - обіцяє заступник начальника головного управління Пенсійного фонду у Львівській області Руслана Іванкова. 

Створити свій особистий кабінет пенсіонер може за лінком - http://portal.pfu.gov.ua/User/Account/Register 


Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

До теми

18:27 1 березня 2021 р.

Мешканці кварталу Каліча Гора просять Садового ветувати забудову в історичному ареалі. Список депутатів, які підтримали новобуд

Мешканці кварталу Каліча Гора вдруге звертаються до міського голови Львова Андрія Садового з проханням вдруге накласти вето на ухвалу про розроблення детального плану території у районі Мартовича-Григоровича-Дудаєва.

Рубрика: Ситуації

13:10 1 березня 2021 р.

У ПП "Шегині" вперше онлайн показали, як пішоходи проходять контроль у час карантину (відео)

Сьогодні, 1 березня, західне регіональне управління Держприкордонслужби України продемонструвало онлайн особливості пропуску пішоходів через українсько-польський кордон під час дії карантинних обмежень.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу