З 1 квітня зросте тариф на утримання будинків та територій біля них

16:27 23 березня 2017 р.

Сьогодні на сесії міської ради Львова під час розгляду депутатських запитів було озвучено питання щодо коригування тарифу на оплату послуги з утримання будинків та прибудинкових територій.

Про це інформує прес-служба ЛМР.

Як пояснив міський голова Львова Андрій Садовий, відповідне рішення виконавчий комітет прийняв на виконання рішення Уряду та у зв’язку з коригуванням рівня мінімальної заробітної плати.

«Ми не маємо права не виконувати рішення, коли коригується заробітна платня для працівників житлово-комунальної сфери, для двірників. Це на виконання рішення Уряду», - зазначив міський голова Львова Андрій Садовий.

Нагадаємо, 10 березня виконавчий комітет ЛМР прийняв рішення про коригування тарифу на оплату послуги з утримання будинків та прибудинкових територій, у зв’язку із зростанням мінімальної заробітної плати. Тариф на оплату послуг з утримання будинків та прибудинкових територій визначався індивідуально для кожному будинку. До прикладу, однокімнатна квартира на вул. Саксаганського платила 0,99 грн, а тепер буде платити 1,51 грн. за м2. Трикімнатна квартира на вул. Менделєєва платила 1,12 грн, а буде платити 1,71 грн. за м2. У Сихівському районі трикімнатна квартира на вул. Полуботка платила 1,60 грн, тепер - 2,30 грн. за м2. Новий тариф на оплату послуги з утримання будинків та прибудинкових територій вступає в дію з 1 квітня.

dailylviv.com

До теми

14:40 13 квітня 2021 р.

Ресторан Бачевських лише попередили, п'ять барів закрили, - рішення міської комісії з питань НС (відео)

Сьогодні, 13 квітня, міська комісія з питань ТЕБ і НС прийняла рішення щодо закриття низки закладів, зокрема нічних клубів, за результатами роботи моніторингових груп. Про це на брифінгу повідомив перший заступник міського голови Львова Андрій Москаленко.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу