Японські дипломати обстежили сміттєзвалище Львова

16:32 28 вересня 2017 р.


Фото: http://portal.lviv.ua

В облдержадміністрації обговорили перспективи подальшої співпраці з Японією у сфері поводження з відходами.

У прес-службі Львівської облдержадміністрації повідомили сьогодні, 28 вересня: «Директор департаменту екології та природних ресурсів ЛОДА Руслан Гречаник зустрівся з представниками посольства Японії в Україні Ацуші Вакуі та Юрі Іто. Під час зустрічі сторони обмінялись думками щодо результатів навчання представників Львівської обласної державної адміністрації в Центрі JICA (навчальні курсі відбувались у межах проекту JICA «Українсько-японський центр», який відбувся у травні цього року). Також, Руслан Гречаник  ознайомив іноземних гостей із сучасним станом поводження з відходами у Львові та Львівській області».
«Представники посольства Японії спільно з начальником відділу екологічної експертизи, нормування атмосферного повітря та поводження з відходами департаменту екології Львівської облдержадміністрації Назарієм Сорокою відвідали полігон твердих побутових відходів у Грибовичах. Під час обстеження представників Посольства Японії  ознайомили з проблемою, яка виникла з відходами у Львові та обговорили перспективи подальшої співпраці Львівської облдержадміністрації з Японією у сфері поводження з відходами», – поінформували також у прес-службі Львівської облдержадміністрації

dailylviv.com

До теми

13:29 18 січня 2022 р.

Водійка трамваю у Львові загасила загорання у зустрічному вагоні

Через різке погіршення погодних умов учора, 17 січня, близько 18:30 на просп. Червоної Калини біля Верхнього Шувару, внаслідок потрапляння вологи у елементи високовольтного містка у трамвайному вагоні №1165 сталось загоряння.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Політичні переслідування: Порошенко - №1

Рубрика: Політика

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу