Як СБУ реалізувала спецоперацію «Павутина»
16:06 1 червня 2025 р.
Спецоперацію «Павутина», в результаті якої СБУ вразила 41 літак стратегічної авіації РФ, готували понад півтора року.
Про це інформують ЗМІ джерела в СБУ, пише DailyLviv.com.
Контролював хід операції особисто Президент України, Верховний Головнокомандувач Володимир Зеленський. А реалізовував задум Василь Малюк та колектив Служби.
Як розповідають наші джерела, ця операція була надскладною з логістичного погляду. СБУ спочатку переправила до Росії FPV-дрони, а згодом - мобільні деревʼяні будиночки. Пізніше на території РФ дрони були заховані під дахи будиночків, розміщених вже на вантажних авто. В потрібний момент дахи будинків дистанційно відкрили, дрони полетіли вражати російські бомбардувальники.
Маємо унікальні фото, де видно як саме готували дрони до атаки на військові аеродроми.




Джерела в СБУ підкреслюють, що люди, які брали участь у цій історичній спецоперації, уже давно знаходяться в Україні. Тож, якщо путінський режим показово затримає когось, то це буде черговою постановкою для внутрішньої аудиторії.
До теми:
Дрони СБУ уразили понад 40 стратегічних бомбардувальників у тилу РФ. Операція триває
Дрони, які атакували російську стратегічну авіацію, вилітали з вантажівок
СБУ вдарила одразу по чотирьох аеродромах на рф
На росії підтвердили першу атаку дронів на Сибір
Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook
