Витоки зневоднили ще 15 вулиць та 12 провулків Львова

11:40 20 серпня 2019 р.


Фото: google.com

Аварійно-ремонтні бригади «Львівводоканалу» ліквідовують ще два витоки – в будинку №4 на вулиці Крип’якевича й на перетині проспекту Чорновола та вулиці Варшавської.

Про це повідомили у вівторок, 20 серпня, на порталі «Гарячої лінії міста», де також розповіли, що через витік у будинку №4 на вулиці Крип’якевича позбавлені до 13:00 водопостачання вулиці Крип’якевича, Вишенського, Ніжинська, Піскова, Солодова й Харківська, а через витік на перетині проспекту Чорновола та вулиці Варшавської не отримуватимуть до 16:00 водопостачання вулиці Гордієнка, Замарстинівська, Заозерна, Міртова, Під Голоском, Рослинна, Торф’яна, Уманська й Топольна, а також 1-й, 2-й, 3-й, 4-й, 5-й та 6-й Заозерні провулки й 1-й, 2-й, 3-й,  4-й, 5-й та 6-й Топольний провулки.

Як інформував «Щоденний Львів», через витік позбавлені до 14:01 водопостачання вулиці Боткіна, Грабянки, Емінеску, Кобилиці, Кобринської, Маївського, Музики та Урожайна.

dailylviv.com

До теми

20:08 23 вересня 2020 р.

Міську владу Львова запідозрили у відмиванні понад пів млн грн на неіснуючому притулку для тварин

Ще 5 листопада 2012-го року було підписано договір і заплачено з місцевого бюджету понад 620 тис.грн (на той час за курсом – це 77 тис.доларів) на будівництво притулку для тварин на вул.Шевченка.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

ОСББ і Львівгаз: війна за межі мережі. Хто правий?

Рубрика: Економіка

Коронавірусні хворі на Львівщини: хто платить за лікування

Рубрика: Медицина

МАФи у Львові: залишити чи ліквідувати?

Рубрика: Економіка

5 ТОП-пріоритетів львівського бізнесу

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу