Виконком міськради затвердив зміни до бюджету Львова на 2018 рік

18:28 18 грудня 2017 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

Виконавчий комітет ЛМР запропонує на сесії збільшити надходження в бюджет розвитку ще на 380 мільйонів гривень.

У Львівській міськраді повідомили в понеділок, 18 грудня: «Сьогодні під час засідання виконавчого комітету було затверджено рішення «Про внесення змін до бюджету Львова на 2018 рік». Внесені зміни будуть розглядатися в цей четвер, 21 грудня, на сесії Львівської міської ради».
Директор департаменту фінансової політики ЛМР Олег Іщук доповів під час засідання виконавчого комітету^ «Бюджет Львова на 2018 рік ми затвердили приблизно місяць тому. Однак, як я тоді наголошував, що після прийняття Закону «Про державний бюджет України» ряд показників у нашому бюджеті буде змінено. Зокрема, змінені всі субвенції і реверсна дотація. Тому, крім зазначених змін прошу внести правки згідно пропозицій головних розпорядників, а саме: пропонується збільшити надходження від пайової участі на 21,5 млн. гривень; збільшити кошти від відчуження майна, що перебуває у комунальній власності на 55 мільйонів гривень; збільшити кошти від продажу землі на 43 мільйонів гривень. Зазначені доходи пропонується спрямувати на видатки бюджету розвитку міського бюджету Львова. Також для збалансування видатків бюджету розвитку було прийнято рішення пропонувати на сесії збільшити надходження в бюджет розвитку ще на 380 мільйонів гривень – як запозичення в бюджет розвитку».

dailylviv.com

До теми

20:49 28 вересня 2021 р.

Завтра два львівські парки оброблятимуть від кліщів. Рекомендують утриматись від прогулянок

Завтра у Стрийському парку та РЛП «Знесіння» триватиме акарицидна обробка, з метою боротьби з кліщами. Відтак, мешканців просять утриматись від відвідування цих парків (зокрема, вигулу собак) протягом 72 годин.

Рубрика: Ситуації

12:12 28 вересня 2021 р.

Руйнація пам'ятки: інспекція Держархбудконтролю у Львові не надавала дозвіл на реконструкцію вілли ХХ ст. на вул. П. Мирного, 10

На вулиці Панаса Мирного, 10 у віллі ХХ століття, яка внесена до реєстру пам'яток архітектури місцевого значення під № 2692, триває незаконна розбудова горища.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Ринок землі на Львівщині: перші три місяці

Рубрика: Економіка

12 претенденток на титул Міс Львів-2021

Рубрика: Культура

Ексголова Львівоблради Олександр Ганущин про впливи у політиці

Рубрика: Політика

Йосиф Ситник, заступник голови ЛОО ВО "Свобода", про політичні кулуари

Рубрика: Політика

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу