Виконком міськради затвердив зміни до бюджету Львова

13:45 25 жовтня 2019 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

У п’ятницю, 25 жовтня, на засіданні виконавчого комітету ЛМР ухвалили рішення «Про зміни до міського бюджету Львова на 2019 рік».

Про це повідомили у Львівській міськраді, де також розповіли: «Відповідно до розпорядження Львівської обласної державної адміністрації щодо міжбюджетних трансфертів зменшується обсяг субвенції з обласного бюджету Львівської області міському бюджету Львова на 500 тисяч гривень , передбачена нафінансування вартості наданих послуг з організації сімейного відпочинку поранених учасників АТО (ООС) (у тому числі – бійців-добровольців), батькам загиблих учасників АТО (ООС)».

Директор департаменту фінансової політики ЛМР Олег Іщук доповів на засіданні виконавчого комітету: «За пропозиціями головних розпорядників коштів пропонується здійснити перерозподіл видатків міського бюджету Львова на 2019 рік, у тому числі управлінню освіти – для здійснення поточного ремонту у закладах освіти пропонується збільшити видатки на 500 тисяч гривень за рахунок зменшення видатків на виплату стипендій учням професійно-технічних закладів, а департаменту житлового господарства та інфраструктури – на здійснення захисту прав та законних інтересів департаменту під час досудових та судових проваджень збільшити видатки на 86,5 тисячі гривень за рахунок зменшення видатків на оплату комунальних послуг».

Олег Іщук також зазначив: «Крім того, пропонується схвалити зміни до загального та спеціального фондів міського бюджету Львова на 2019 рік. У тому числі:Галицькій та Залізничній районним адміністраціям збільшити видатки по 19,6 тисяч гривень для оплати послуг з абонентського та програмного супроводу системи обробки інформації, представленої засобами інформаційно-програмного комплексуза рахунок зменшення видатків на експлуатацію та технічне обслуговування житлового фонду, управлінню туризму – збільшити видатки на 109 тисяч гривень на фінансову підтримку ЛКП «Центр розвитку туризму Львова» (організація Всеукраїнського форуму людей поважного віку «Золоті роки») за рахунок зменшення видатків бюджету розвитку, департаменту розвитку – збільшити видатки бюджету розвитку на 100 тисяч гривень на придбання комп’ютерної техніки за рахунок зменшення видатків на «Програму цифрового перетворення міста Львова на 2016-2020 роки»,  управлінню освіти – збільшити видатки на 1000 тисяч гривень на реалізацію програми «Домедична допомога: компетентності для життя» для закупівлі тренажерів-манекенів для навчання домедичній допомозі в закладах освіти за рахунок зменшення видатків бюджету розвитку та пропонується з метою ефективного використання коштів, виділених на реалізацію проектів «Громадський бюджет» у закладах освіти, збільшити поточні видатки закладам освіти на суму 55 тисяч гривень за рахунок зменшення видатків бюджету розвитку».

Директор департаменту фінансової політики ЛМР також повідомив: «Пропонується схвалити збільшення видатків на суму 355,3 тисячі гривень на фінансування «Програми організації підтримки та реалізації стратегічних ініціатив і підготовки проектів розвитку Львова на 2017-2019 роки» за рахунок вільного залишку коштів, що склався станом на 1 січня 2019 року. Додатково пропонуємо департаменту житлового господарства та інфраструктури надати 195 тисяч гривень на оплату за енергоносії, департаменту адміністрація міського голови збільшити видатки на 250 тисяч гривень на проведення загальноміських подій, за рахунок зменшення видатків на виконання рішень судів, Сихівській районній адміністрації збільшити видатки на 19,6 тисячі гривень на оплату послуг з абонентського та програмного супроводу, управлінню освіти зробити перерозподіл між програмами – надати на програму підтримки обдарованої молоді 72,7 тисячі гривень за рахунок зменшення видатків на програму підтримки приватних закладів освіти».

Олег Іщук також зазначив: «Тепер те, що ми можемо схвалити і винести на розгляд сесії – збільшити видатки управлінню культури на суму 100 тисяч гривень на придбання бандур для шкіл естетичного виховання дітей, управлінню молоді та спорту збільшити видатки на суму 500 тисяч гривень для придбання обладнання для УДЮМКів, Франківській районній адміністрації збільшити видатки на 814 тисяч гривень на капітальний ремонт житлового фонду, зокрема каналізаційної мережі, Сихівській районній адміністрації збільшити видатки на 500 тисяч гривень також на капітальний ремонт житлового фонду».

Директор департаменту фінансової політики ЛМР також повідомив: «За рахунок видатків на міжбюджетні трансфери пропонується збільшити видатки управлінню освіти на 32 мільйони гривень на заробітну плату працівникам, у зв’язку з формуванням шкільної мережі на 2019/2020 навчальний рік, зокрема – збільшенням класів. Пропонується збільшити видатки управлінню культури на заробітну плату працівникам музичних шкіл на 1,3 млн. гривень».

dailylviv.com

До теми

12:33 4 серпня 2021 р.

Гаряче літо. Аналізи, які бажано здати після відпустки

Розслаблююча атмосфера літньої відпустки прекрасно налаштовує на романтичний лад. Тому багато відпускників, які не мають постійного статевого партнера, заводять короткі та яскраві курортні романи.

Рубрика: Ситуації

11:09 4 серпня 2021 р.

Іноземців штрафуватимуть за порушення правил перебування в Україні з 7 серпня

7 серпня набирає чинності постанова Кабінету Міністрів України від 21 липня 2021 р. № 757 «Про внесення змін до пункту 2 постанови Кабінету Міністрів України від 18 березня 2020 р. № 259».

Рубрика: Ситуації

10:58 4 серпня 2021 р.

Не всіх, хто перетне кордон в Україну з 5 серпня, зобов'яжуть до самоізоляції: 10 винятків з нових правил

Від обов'язкової самоізоляції звільняють осіб, які мають документ, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації, чи міжнародний, внутрішній сертифікат або іноземний сертифікат, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації від COVID-19.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Всеукраїнський автомотопробіг колишніх наркозалежних “Шлях незалежних”. Заходи у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

100-річчя відкриття офісу ПЗУ (PZU) у Львові

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу