Виконком міськради затвердив зміни до бюджету Львова

15:30 18 жовтня 2019 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

У п’ятницю, 18 жовтня, на засіданні виконавчого комітету ЛМР затвердили рішення «Про зміни до міського бюджету мЛьвова на 2019 рік».

Про це повідомили у Львівській міськраді. Директор департаменту фінансової політики ЛМР Олег Іщук доповів на засіданні виконкому: «Відповідно до розпоряджень Львівської обласної державної адміністрації щодо міжбюджетних трансфертів міському бюджету Львова передбачена субвенція з місцевого бюджету на надання одноразової адресної допомоги на придбання навчального приладдя дітям з багатодітних сімей в сумі 311,8 тисячі гривеньта субвенція з обласного бюджету Львівської області на виконання інвестиційних проектів в сумі 1172,1 тисячі гривень, у тому числі для бюджету селища Брюховичі – 222,1 тисячі гривень».

Олег Іщук також зазначив: «За пропозиціями головних розпорядників коштів пропонується здійснити перерозподіл видатків міського бюджету Львова на 2019 рік, у тому числі управлінню освіти – для оплати послуг на забезпечення функціонування закладів загальної середньої освіти пропонується збільшити видатки на суму 400 тисяч гривень за рахунок зменшення інших видатків, передбачених на підготовку кадрів професійно-технічними закладами та іншими закладами освіти; управлінню персоналом – з метою ефективного використання коштів пропонується збільшити видатки на оплату послуг, крім комунальних, на суму 39,5 тисячі гривень за рахунок зменшення видатків на заходи по реалізації державних (регіональних) програм, не віднесені до заходів розвитку.

Директор департаменту також повідомив: «Додатково пропонується збільшити видатки управлінню освіти на 200 тисячі гривень для забезпечення оплати послуг з проведення комплексної системи захисту інформації електронної системи реєстрації дітей до закладів дошкільної освіти, за рахунок зменшення видатків на виконання рішень судів».

dailylviv.com

До теми

22:09 4 серпня 2021 р.

Зі Львова до Херсона завтра поїде додатковий потяг, збільшено кількість вагонів на маршруті Київ- Відень

Зважаючи на пікову сезонну популярність маршрутів до курортів під час літніх перевезень, Укрзалізниця призначила додатковий поїзд у південному напрямку та збільшує кількість вагонів на наявних рейсах у західному напрямку.

Рубрика: Ситуації

12:33 4 серпня 2021 р.

Гаряче літо. Аналізи, які бажано здати після відпустки

Розслаблююча атмосфера літньої відпустки прекрасно налаштовує на романтичний лад. Тому багато відпускників, які не мають постійного статевого партнера, заводять короткі та яскраві курортні романи.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Всеукраїнський автомотопробіг колишніх наркозалежних “Шлях незалежних”. Заходи у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

100-річчя відкриття офісу ПЗУ (PZU) у Львові

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу