Виконком міськради ухвалив зміни до бюджету Львова

12:48 26 липня 2019 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

У п’ятницю, 26 липня, на засіданні виконавчого комітету ЛМР були затверджені рішення «Про зміни до міського бюджету Львова на 2019 рік».

Про це повідомили в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли: «Відповідно до змін, внесених у державний бюджет України, збільшується обсяг міського бюджету Львова за рахунок субвенції з державного бюджету на суму 11 мільйонів 400 тисяч гривень на створення та ремонт існуючих спортивних комплексів при загальноосвітніх навчальних закладах усіх ступенів».

«Відповідно до розпоряджень Львівської ОДА, для міського бюджету Львова збільшується обсяг субвенцій з обласного бюджету Львівської області на суму 2479,7 тисячі гривень. У тому числі – за рахунок субвенції з державного бюджету на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами на суму 856,72 тисячі гривень (видатки розвитку). Із них у закладах професійно-технічної освіти – 356,7 тисячі гривень, а на оснащення кабінетів інклюзивно-ресурсних центрів – 500 тисяч гривень», – поінформували також у міськраді.

«За рахунок обласного бюджету збільшується на 1623,0 тисяч гривень фінансове забезпечення будівництва, реконструкції, ремонту і утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення, вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах для  Брюховичів», – розповіли також у міськраді.

«За пропозицією управління охорони історичного середовища пропонується збільшити видатки за КПКВ 6090 «Інша діяльність у сфері житлово-комунального господарства» на суму 122,9 тисячі гривень для оплати за видачу сертифікатів про прийняття в експлуатацію завершених об’єктів за рахунок зменшення видатків, передбачених виконавчому комітету на виконання рішень судів», – повідомили також у міськраді.

«За пропозицією управління освіти департаменту гуманітарної політики пропонується здійснити перерозподіл поточних видатків на суму 1298 тисяч гривень для забезпечення діяльності інклюзивно-ресурсних центрів (308 тисяч гривень), для забезпечення видатків в частині дошкільних відділень закладів загальної середньої освіти (300 тисяч гривень), для навчання педагогів, напрацювання методичних рекомендації з метою проведення уроків фізкультури з елементами методики профілактики захворювань опорно-рухового апарату та придбання відповідного обладнання (690 тисяч гривень)», – поінформували також у міськраді.

«За пропозицією управління соціального захисту департаменту гуманітарної політики з метою своєчасного відшкодування пільг за житлово-комунальні послуги та у зв’язку із збільшенням кількості осіб відповідних категорій пропонується збільшити видатки на Комплексну програму підтримки учасників антитерористичної операції та членів їх сімей, постраждалих учасників Революції Гідності та членів їх сімей, членів сімей Героїв Небесної Сотні – мешканців Львова в частині надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг на суму 250 тисяч гривень за рахунок зменшення видатків, передбачених на Комплексну програму соціальної підтримки окремих категорій громадян Львова в частині надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг, муніципальних субсидій, погашення заборгованості за житлово-комунальні послуги дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування», – розповіли також у міськраді.

dailylviv.com

До теми

14:51 23 січня 2022 р.

Німецькі авіатори бояться ночувати у Києві: політична ситуація вплинула на політну

Найбільша німецька авіакомпанія Lufthansa почала переносити вильоти рейсів до Києва на тлі загострення політичної ситуації та інформації щодо можливого вторгнення Росії на територію України.

Рубрика: Ситуації

21:38 21 січня 2022 р.

Суддя Гриців, в якої вкрали $120 тис, влітку подарувала гроші на LEXUS синові-прокурору

Сьогодні у Шевченківському райсуді м.Львова мав бути розглянутий адміністративний протокол на Назара Гриціва, складений патрульною поліцією за керування прокурором у нетверезому стані автомобілем LEXUS ES300.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Політичні переслідування: Порошенко - №1

Рубрика: Політика

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу