Виконком міськради затвердив зміни до бюджету Львова

12:48 12 квітня 2019 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

Виконавчий комітет ЛМР затвердив у п’ятницю, 12 квітня, рішення «Про зміни до міського бюджету Львова на 2019 рік».

Про це повідомили в п’ятницю, 12 квітня, в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли: «Про запропоновані зміни доповів директор департаменту фінансової політики ЛМР Олег Іщук».

«Відповідно до постанови Кабінету міністрів України «Деякі питання надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа», розпорядження голови ЛОДА «Про виділення субвенції», для міського бюджету Львова передбачена субвенція з державного бюджету в сумі 11,5 млн. гривень (70%). У тому числі назакупівлю дидактичних матеріалів для учнів початкових класів «Нової української школи» – 2,8 млн. гривень; на закупівлю сучасних меблів для початкових класів «Нової української школи» – сім мільйонів гривень, а на закупівлю музичних інструментів, комп'ютерного обладнання, відповідного мультимедійного контенту для початкових класів «Нової української школи» – 1,8 млн. гривень», – поінформував Олег Іщук.

Директор департаменту фінансової політики ЛМР доповів також: «На співфінансування «Нової української школи» пропонується передбачити кошти із загального фонду міського бюджету Львова в сумі 4,2 млн. гривень на закупівлю дидактичних матеріалів та закупівлю сучасних меблів для учнів початкових класів «Нової української школи». За пропозиціями головних розпорядників коштів пропонується здійснити перерозподіл видатків, передбачених у міському бюджеті Львова на 2019 рік, у тому числі департаменту житлового господарства та інфраструктури – збільшити видатки на послуги з топографічного (виконавчого) знімання на суму 9,6 тисячі гривень за рахунок зменшення інших поточних видатків, управлінню молоді і спорту – видатки для оплати послуг з вивезення твердих побутових відходів в сумі 46,8 тисячі гривень, запланованих по коду економічної класифікації 2240 «Оплата послуг (крім комунальних)», перенести на код економічної класифікації видатків 2275 «Оплата інших енергоносіїв та інших комунальних послуг».

Олег Іщук також зазначив: «Управлінню освіти – із загального фонду у бюджету розвитку в сумі 2,8 млн. гривень на закупівлю музичних інструментів, комп'ютерного обладнання, відповідного мультимедійного контенту для початкових класів «Нової української школи» (співфінансування); департаменту містобудування – збільшити видатки загального фонду на суму 14,7 тисячі гривень для придбання комп’ютерного обладнання для РЛП «Знесіння», ціна якого менша за 7200 гривень, за рахунок зменшення видатків бюджету розвитку. Також для відшкодування комунальних і експлуатаційних послуг районним адміністраціям пропонуємо збільшити видатки для управління «Служба у справах дітей» на 147,5 тисячі гривень, районні відділи якого знаходяться у приміщеннях районних адміністрацій».

dailylviv.com

До теми

16:48 25 січня 2022 р.

У Львові військовий вишкіл розпочали з працівників стратегічних підприємств

Сьогодні кілька десятків працівників львівських підприємств, які забезпечують життєдіяльність міста, відновлювали свої навики володіння зброєю. Навчання провели ветерани російсько-української війни разом з учасниками одного з львівських стрілецьких клубів.

Рубрика: Ситуації

14:06 25 січня 2022 р.

Нові обмеження через коронавірус на Львівщині: почнуть зі шкіл

У зв’язку із збільшенням хворих на коронавірус обласна комісія ТЕБ І НС сьогодні прийматиме рішення щодо посилення карантинних обмежень. Зокрема, від завтра усі заклади освіти, окрім дошкільних, мають перейти на дистанційну форму навчання.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Політичні переслідування: Порошенко - №1

Рубрика: Політика

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу