Виконком міськради затвердив зміни до бюджету Львова

13:28 1 червня 2018 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

Виконавчий комітет ЛМР ухвалив рішення «Про зміни до міського бюджету Львова на 2018 рік».

Про це повідомили в п’ятницю, 1 червня, в прес-службі Львівської міськради. Директор департаменту фінансової політики ЛМР Олег Іщук доповів на засіданні виконкому: «До запропонованих змін пропонуємо внести кілька правок. Вже після підготовки проекту рішення, до нас надійшов лист голови Львівської ОДА, яким передбачена субвенція на «Програму проведення обласного конкурсу проектів місцевого розвитку» у сумі вісім мільйонів 476 тисяч гривень. Ці кошти передбачено виділити установам освіти – шість мільйонів гривень, охорони здоров’я – 175 тисяч гривень, управлінню молоді і спорту – 200 тисяч гривень, на благоустрій і очистку водойми і прибережної території на вулиці Кримській – 200 тисяч гривень, і для селища Брюховичі на облаштування пішохідної доріжки в парку біля пам’ятника Тарасові Шевченку – один мільйон 900 тисяч гривень. Також пропонується збільшити видатки департаменту «Адміністративних послуг» на суму 319 тисяч гривень на поточні видатки».

dailylviv.com

До теми

17:46 23 червня 2021 р.

Львівська міськрада побачила, що Концерн РРТ, як кажуть віряни УГКЦ, грає дурня

У Митрополичих садах у радянський час була радіовежа, розміщена на трьох сотках землі. Її завданням було перешкоджати "західним радіоголосам". Вежу вже розібрали, а її обладнання забрати звідти забули.

Рубрика: Ситуації

14:44 23 червня 2021 р.

У Митрополичих садах перевіряли держспецзв'язок, - ЛОДА

Захоплення Концерном радіомовлення, радіозв'язку та телебачення Митрополичих садів учора не було. На території садів повинні були відбутись планові навчання та перевірка держзв’язку.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Конкурс на шкільне загальнонаціональне велике об’єднавче меню

Рубрика: Економіка

Уряд Прайд №5488

Рубрика: Політика

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу