Виконком міськради вніс зміни до бюджету Львова

12:55 28 квітня 2017 р.

У п’ятницю, 28 квітня, на засіданні виконавчого комітету ЛМР затвердили рішення про внесення змін до міського бюджету Львова на 2017 рік разом з озвученими під час виконкому додатковими зауваженнями.

Про це повідомили сьогодні, 28 квітня, у Львівській міськраді, де також пояснили, що рішення єє виконкому передбачає внесення змін до доходів і видатків міського бюджету, зокрема у сфері підтримки учасників АТО та їх сімей, а затвердили його зі зауваженнями – департамент фінансової політики ЛМР запропонував підтримати клопотання департаменту гуманітарної політики ЛМР  щодо перерозподілу видатків, передбачених на програми управління  соціального захисту.

Директор департаменту фінансової політики ЛМР Олег Іщук зазначив: «За рахунок зменшення видатків на програми розвитку Львівського центру надання послуг учасникам бойових дій на суму 326,8 тисячі гривень пропонується збільшити видатки на Комплексну програму підтримки учасників АТО та членів їх сімей. А саме на оплату послуг з проживання учасників АТО – 165,8 тисячі гривень та на виплату одноразової матеріальної допомоги до Дня батька та Дня матері батькам осіб, що загинули або померли внаслідок поранення – 161 тисяч гривень».

Про це повідомили сьогодні, 28 квітня, в прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

До теми

16:27 28 січня 2021 р.

У Львові приймають відпрацьовані лампи і батарейки для утилізації: графік роботи мобільних пунктів

ДП «Боднарівка» надає послуги зі збирання, перевезення, зберігання, оброблення, утилізації люмінесцентних та енергоощадних ламп, ртутних термометрів та батарейок. Так, мешканці можуть приносити небезпечні відходи на утилізацію у мобільні пункти збору (екобуси).

Рубрика: Ситуації

10:19 28 січня 2021 р.

Помер генерал-лейтенант міліції Василь Пісний

У четвер, 28 січня, помер Василь Пісний - генерал-лейтенант міліції, ексначальник департаменту державної служби боротьби з економічною злочинністю МВС України, ексзаступник начальника головного управління боротьби з корупцією та організованою злочинністю Служби безпеки України.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу