Виконком міськради погодив зміни до бюджету Львова

12:28 22 вересня 2017 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

Виконавчий комітет ЛМР спрямував кошти на ремонт даху на Сихові та експертизу вартості придбання житла для Ольги Ільків.

У прес-службі Львівської міськради повідомили в п’ятницю, 22 вересня, «Сьогодні на засіданні виконавчого комітету прийнято рішення «Про внесення змін до міського бюджету Львова на 2017 рік». Зокрема, передбачено кошти на завершення ремонту даху будинку та проведення експертизи вартості придбання житла для зв’язкової Шухевича Ольги Ільків».
Заступник директора департаменту фінансової політики ЛМР Ліна Миколаїв розповіла пояснила: «Збільшується дохідна і видаткова частина бюджету на три мільйони 836 тисяч гривень за рахунок субвенції з державного бюджету, яка виділяється на виконання постанови Кабінету міністрів про запровадження відшкодування вартості лікарських засобів. За пропозицією Сихівської адміністрації, збільшуються видатки в сумі 20,6 тисячі гривень для завершення робіт з поточного ремонту даху будинку, який в аварійному стані. Ці видатки проводяться в межах кошторисних призначень. Ми просимо додатково включити в це рішення видатки департаменту житлового господарства на експертизу вартості придбання житла для пані Ільків, зв’язкової Шухевича, в сумі однієї тисячі гривень, за рахунок зменшення видатків на суди».

Про це поінформували сьогодні, 22 вересня, в прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

До теми

17:09 29 листопада 2020 р.

Екскандидат у мери Львова очолив Львівську палату сертифікованих архітекторів

У Львові на конференції Львівської обласної організації національної Спілки архітекторів, що проходила у Пороховій вежі, архітектора Ігоря Кузьмака обрали головою Львівської регіональної палати сертифікованих архітекторів.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вибори мера Львова-2020: другий тур

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу