Виконком міськради погодив зміни до бюджету Львова

12:28 22 вересня 2017 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

Виконавчий комітет ЛМР спрямував кошти на ремонт даху на Сихові та експертизу вартості придбання житла для Ольги Ільків.

У прес-службі Львівської міськради повідомили в п’ятницю, 22 вересня, «Сьогодні на засіданні виконавчого комітету прийнято рішення «Про внесення змін до міського бюджету Львова на 2017 рік». Зокрема, передбачено кошти на завершення ремонту даху будинку та проведення експертизи вартості придбання житла для зв’язкової Шухевича Ольги Ільків».
Заступник директора департаменту фінансової політики ЛМР Ліна Миколаїв розповіла пояснила: «Збільшується дохідна і видаткова частина бюджету на три мільйони 836 тисяч гривень за рахунок субвенції з державного бюджету, яка виділяється на виконання постанови Кабінету міністрів про запровадження відшкодування вартості лікарських засобів. За пропозицією Сихівської адміністрації, збільшуються видатки в сумі 20,6 тисячі гривень для завершення робіт з поточного ремонту даху будинку, який в аварійному стані. Ці видатки проводяться в межах кошторисних призначень. Ми просимо додатково включити в це рішення видатки департаменту житлового господарства на експертизу вартості придбання житла для пані Ільків, зв’язкової Шухевича, в сумі однієї тисячі гривень, за рахунок зменшення видатків на суди».

Про це поінформували сьогодні, 22 вересня, в прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

До теми

21:38 21 січня 2022 р.

Суддя Гриців, в якої вкрали $120 тис, влітку подарувала гроші на LEXUS синові-прокурору

Сьогодні у Шевченківському райсуді м.Львова мав бути розглянутий адміністративний протокол на Назара Гриціва, складений патрульною поліцією за керування прокурором у нетверезому стані автомобілем LEXUS ES300.

Рубрика: Ситуації

16:58 21 січня 2022 р.

Мер Львова залишився у Ратуші один: захворіли його заступники і керівники департаментів (відео)

У Львові всі заступники міського голови Львова захворіли на коронавірус, також на лікарняних перебуває багато керівників департаментів Львівської міської ради.

Рубрика: Ситуації

16:35 21 січня 2022 р.

Помер президент хору Орфей

Сьогодні у народному чоловічому хорі "Орфей" повідомили про смерть його президента Михайла Олійника.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Політичні переслідування: Порошенко - №1

Рубрика: Політика

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу