Виконком міськради дозволив розгорнути в центрі Львова готельно-ресторанний комплекс

12:20 5 січня 2018 р.

Фото до новини


Фото: lvivcenter.org

У п’ятницю, 5 січня, на засіданні виконавчого комітету ЛМР розглянули низку питань, які стосуються затвердження містобудівних умов та обмежень, а також детальних планів територій.

Про це повідомили сьогодні, 5 січня, в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли, що, зокрема, затверджено містобудівні умови та обмеження для проектування реставрації громадянами Б. В. Дубневичем, Т. І. Дубневич і П. Б. Дубневичем житлових будинків №26 та №28 на проспекті Шевченка з пристосуванням під готельно-ресторанний комплекс, реконструкції приватним підприємством «Кантрансбуд» будівлі під багатоквартирний житловий будинок з вбудованими торгово-офісними приміщеннями на вулиці Тернопільській, 8в та будівництва громадянином Р. Я. Савіцьким зблокованого житлового будинку на вулиці Погулянка (6 та 8).

«Також ухвалено рішення «Про надання дозволу на внесення змін до детального плану використання колишньої території ВАТ «Електрон» на вулиці Городоцькій, 242 (зміна №1)»; «Про надання дозволу на внесення змін до детального плану території району забудови, обмеженої вулицями Шевченка, Городоцькою й Залізничною»; «Про розроблення детального плану території у районі вулиць Газової, Куліша, Балабана й  Джерельної»; «Про розроблення детального плану території у районі вулиці Городоцької, ТзОВ «Львівський мотозавод» і «Про розроблення детального плану території у районі вулиць Княгині Ольги й Володимира Великого», – поінформували також у прес-службі Львівської міськради.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів