Виконком ЛМР затвердив виплату допомоги 184 бійцям

19:00 14 грудня 2017 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

У міськраді запевнили: «184 учасники АТО отримають у межах «Програми про захист інтересів учасників антитерористичної операції» одноразову матеріальну допомогу на вирішення соціально-побутових питань у розмірі 100 тисяч гривень».

Про це повідомили сьогодні, 14 грудня, в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли: «Сьогодні виконавчий комітет ЛМР ухвалив рішення про спрямування з міського бюджету на ці потреби 18 мільйонів 400 тисяч гривень».
Заступник начальника управління соціального захисту ЛМР Леся Дронь зазначила: «Таким чином, ми вже повністю закриваємо 2017 рік – загальна кількість у нас становитиме 100 осіб-учасників АТО, які отримали по 100 тисяч гривень допомоги, як і передбачає Програма про захист інтересів учасників антитерористичної операції».
У міськраді також стверджують: «Львів – єдине місто в Україні, яке надає бійцям АТО матеріальну допомогу у розмірі 100 тисяч гривень. Вже 816 бійців АТО отримали одноразову матеріальну допомогу на вирішення соціально-побутових питань у розмірі 100 тисяч гривень, і тепер її отримають ще 184 бійці, тому як і передбачалося, загалом у 2017 році цю допомогу отримали 1000 бійців. Детальну інформацію про те, хто має право отримати одноразову допомогу у розмірі 100 тисяч гривень, черговість її отримання та перелік необхідних документів, які для отримання допомоги потрібно подати на розгляд громадської комісії із захисту інтересів учасників антитерористичної операції, що діє при Львівському центрі надання послуг учасникам бойових дій, можна дізнатись за посиланням (ухвала №4520 від 23 квітня 2015 року)», – повідомили також у прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

До теми

11:49 24 вересня 2021 р.

У Львові репресовані щомісяця отримуватимуть по 2000 гривень від міста

Виконавчий комітет міськради прийняв рішення про надання щомісячної доплати до пенсії у розмірі 2 тисячі гривень особам, реабілітованим відповідно до Закону України «Про реабілітацію жертв репресій комуністичного тоталітарного режиму 1917-1991 років».

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Ринок землі на Львівщині: перші три місяці

Рубрика: Економіка

12 претенденток на титул Міс Львів-2021

Рубрика: Культура

Ексголова Львівоблради Олександр Ганущин про впливи у політиці

Рубрика: Політика

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу