Виконком Львівської міськради затвердив вимоги стосовно реконструкції приміщень

16:30 2 червня 2017 р.


Фото: прес-служба Львівської міськради

Проект рішення ухвалили зі зауваженнями департаменту адміністративних послуг ЛМР.

У Львівській міськраді повідомили сьогодні: «У п’ятницю, 2 червня, на засіданні виконавчого комітету ЛМР прийняли рішення про затвердження порядку надання вимог до архітектурно-планувальної частини проекту на реконструкцію (реставрацію) житлових та нежитлових приміщень без зміни зовнішньої конфігурації будівлі (споруди), влаштування в існуючих житлових будинках, адміністративно-побутових будівлях підприємств та громадських будівлях вбудованих приміщень громадського призначення.

Начальник управління регулювання забудови ЛМР Володимир Данилюк зазначив: «Проект є регуляторним актом, пройшов відповідну процедуру погодження та прийняття, громадські слухання. Мета прийняття – станом на сьогодні законом України про регулювання містобудівельної діяльності не визначено процедуру надання вихідних даних на проектування щодо реконструкції таких об’єктів. Це квартири, що розташовані на перших поверхах багатоквартирних житлових будинків, в яких міняється функція: переводиться в не житло».

Чиновник також пояснив: «Здійснюється пробиття дверей за рахунок віконних отворів. Ці приміщення використовуються як об’єкти громадського призначення: кафе, магазини, стоматологічні кабінети тощо».

Володимир Данилюк  додав: «Оскільки реконструкція передбачає втручання несучих та огороджувальних конструкцій фасадів будинків, що призводить до зміни зовнішнього вигляду цих фасадів, ми вважаємо, що таким архітектурним перетворенням мають передувати вихідні дані на проектування, котрі б встановлювали певні обмеження та умови проведення реконструкцій. Це дасть можливість унинкнути спотворення та руйнування пам’яток архітектури, а також спотворення історичного ареалу».

Про це повідомили сьогодні, 2 червня, в прес-службі Львівської міськради, де також поінформували: «Проект рішення ухвалили із зауваженнями департаменту адміністративних послуг ЛМР».

dailylviv.com

До теми

17:29 17 квітня 2021 р.

У Трускавці під час Grand Prix Truskavets авто влетіло в будинок (відео)

17 квітня у Трускавці тривають змагання І етапу Чемпіонату України з гірських перегонів «Grand Prix Truskavets». Під час перегонів один з автомобілів на повній швидкості влетів у будинок.

Рубрика: Ситуації

20:00 16 квітня 2021 р.

Карантин у Львові продовжили ще на два тижні

Карантин у Львові продовжили ще на 2 тижні, однак – із низкою часткових послаблень. Так, за умови дотримання обмежень, уже з понеділка відновлять роботу непродуктові ринки і початкові класи шкіл, запрацюють літні майданчики та тераси закладів громадського харчування. Порушників одразу ж каратимуть закриттям.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу