Виконком Львівської міськради затвердив вимоги стосовно реконструкції приміщень

16:30 2 червня 2017 р.


Фото: прес-служба Львівської міськради

Проект рішення ухвалили зі зауваженнями департаменту адміністративних послуг ЛМР.

У Львівській міськраді повідомили сьогодні: «У п’ятницю, 2 червня, на засіданні виконавчого комітету ЛМР прийняли рішення про затвердження порядку надання вимог до архітектурно-планувальної частини проекту на реконструкцію (реставрацію) житлових та нежитлових приміщень без зміни зовнішньої конфігурації будівлі (споруди), влаштування в існуючих житлових будинках, адміністративно-побутових будівлях підприємств та громадських будівлях вбудованих приміщень громадського призначення.

Начальник управління регулювання забудови ЛМР Володимир Данилюк зазначив: «Проект є регуляторним актом, пройшов відповідну процедуру погодження та прийняття, громадські слухання. Мета прийняття – станом на сьогодні законом України про регулювання містобудівельної діяльності не визначено процедуру надання вихідних даних на проектування щодо реконструкції таких об’єктів. Це квартири, що розташовані на перших поверхах багатоквартирних житлових будинків, в яких міняється функція: переводиться в не житло».

Чиновник також пояснив: «Здійснюється пробиття дверей за рахунок віконних отворів. Ці приміщення використовуються як об’єкти громадського призначення: кафе, магазини, стоматологічні кабінети тощо».

Володимир Данилюк  додав: «Оскільки реконструкція передбачає втручання несучих та огороджувальних конструкцій фасадів будинків, що призводить до зміни зовнішнього вигляду цих фасадів, ми вважаємо, що таким архітектурним перетворенням мають передувати вихідні дані на проектування, котрі б встановлювали певні обмеження та умови проведення реконструкцій. Це дасть можливість унинкнути спотворення та руйнування пам’яток архітектури, а також спотворення історичного ареалу».

Про це повідомили сьогодні, 2 червня, в прес-службі Львівської міськради, де також поінформували: «Проект рішення ухвалили із зауваженнями департаменту адміністративних послуг ЛМР».

dailylviv.com

До теми

22:15 29 вересня 2020 р.

Мама "забула" в трамваї доньку. Шукав увесь Львів

Сьогодні 32-річна львів'янка, з очевидними ознаками алкогольного сп'яніння, поставила на "ноги" увесь Львів. Жінка повідомила , що забула в трамваї свою 6-річну дитину.

Рубрика: Ситуації

22:08 29 вересня 2020 р.

Погані погодні умови: у Львові - зіткнення автомобілів (відео)

Близько 21-ї години на перехресті вулиць Виговського — Любінська відбулося зіткнення автомобілів Dacia Logan під керуванням 39-річного львів'янина та Peugeot 301 під керуванням 39-річного львів'янина.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

Парки Львова: території відпочинку чи забудов

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Кредити Льова повертатимуть ненароджені

Рубрика: Економіка

Медреформа: як довершити

Рубрика: Медицина

Всі відео розділу