Виконком Львівської міськради затвердив стратегію розвитку Сихова

14:45 23 лютого 2018 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

У п’ятницю, 23 лютого, на засіданні виконавчого комітету ЛМР ухвалили рішення «Про затвердження Стратегії розвитку громади Сихова».

Про це повідомили сьогодні, 23 лютого, в прес-службі Львівської міськради. Директор «Інституту міста» Олександр Кобзарев зазначив: «Візія цього району до 2027 року – цікавий Сихів, зручний Сихів та зелений Сихів. Ініціатива створення Стратегії розвитку громади Сихова була високо оцінена міжнародними партнерами, зокрема посольством Великої Британії було фінансовано додаткове соціологічне опитування, які ми проводили на Сихові. Були досліджені різні громади, проведено зустрічі, опитування, вивчення проектів Громадського бюджету, робочі зустрічі з мешканцями тощо.

Олександр Кобзарев також розповів: «У процесі аналізу ми дійшли до того, що візія Сихова до 2027 року – район для всіх, привабливий для життя, відпочинку та роботи, однаково доступний для всіх. Адже станом на сьогодні це таких 100% спальний район, де небагато робочих місць та місць для відпочинку. У першу чергу всі, кого ми опитували, говорили, що візія їх району – це доступність для людей різної вікової категорії, соціального статусу, рівня мобільності, віросповідання чи естетичних уподобань. Район має бути самодостатній, але не відокремлений від міста».

Директор «Інституту міста» також поінформував: «Відтак, були визначені три головні пріоритети – «цікавий Сихів, зручний Сихів, зелений Сихів». Щодо конкретних проектів по цікавості – це ревіталізація культурно-освітнього центру Довженка і відновлення площі; створення екскурсійного маршруту по Сихову; будівництво спорткомплексу ігрових видів спорту; відкриття медіатеки й майстерні для дітей; проведення фестивалю на Сихові, облаштування міжбудинкових переходів, як мистецьких об’єктів. Адже сьогодні такі переходи непривабливі й неосвітлені, лякають мешканців у вечірній час. Тому зробимо їх як арт-об’єкти».

Олександр Кобзарев також запевнив: «Якщо говорити про Сихів зручний, то в межах стратегії планується створення автомагістралі на вулиці Вернадського; упорядкування стихійної торгівлі; встановлення камер; тролейбусні лінії «Стрийська – Шувар», «Автовокзал – ТРЦ «Кінг-Крос Леополіс»; створення громадських просторів (щонайменше один на рік); новий дошкільний навчальний заклад. Серед додаткових проектів, які впливають на зручність, є встановлення індивідуальних теплових пунктів».

Директор «Інституту міста» також повідомив: «Щодо третього пріоритету – «Сихів Зелений» – ми говоримо про культуру «Zero waste» на Сихові; уроки соціальної екології; парк Івана Павла ІІ (у тому числі –створення зеленого лабіринту); зелений шлях на проспекті Червоної Калини (максимальна висадка дерев); створення міських садів на дахах будівель. Аналогічна система контролю моніторингу, як в «Стратегії Рясного», запропонована і тут. Таким чином, буде створено робочу групу з представниками громади й громадських організацій Сихова; депутатами ЛМР та представниками профільних підрозділів ЛМР».

dailylviv.com

До теми

15:53 24 вересня 2020 р.

Владу Львова звинуватили у змові з місцевими олігархами у крадіжці територій парків і скверів

Удень розповідають, як дбають про благоустрій і пильнують території зеленої зони, а вночі підписують дозволи багатіям на відведення цих ділянок під будівництво.

Рубрика: Ситуації

14:19 24 вересня 2020 р.

Зелена катастрофа: майже третина львівський парків і левова частка скверів не мають зареєстрованих меж (відео)

Це робить їх ласим шматком для захоплення територій, чим активно користуються несумлінні забудовники. І тоді, як у Львівській міськраді рапортують про «амбітний план» - надати кадастровий номер усім об’єктам зеленої зони, експерти констатують інше: саме чиновники ЛМР сприяють захопленню території парків і скверів приватниками.

Рубрика: Ситуації

13:24 24 вересня 2020 р.

Село на Львівщині тоне у фекаліях свиноферми: Держпродспоживслужбі не смердить

Свиноферма у селі Гряда, поблизу Львова, нехтує нормами природоохоронного, санітарно-епідемічного законодавства та успішно заробляє гроші на вирощуванні свиней, отруюючи людей та довкілля.

Рубрика: Ситуації

10:27 24 вересня 2020 р.

У Червонограді горів продуктовий ринок

24 вересня о 03:09 до Служби порятунку "101" надійшло повідомлення про пожежу в м. Червоноград на вул. Сокальська, 5 на продуктовому ринку в 3-ох торгових контейнерах розміром 2×2,25 м кожен.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

Парки Львова: території відпочинку чи забудов

Рубрика: Ситуації і пригоди

Коронавірусні хворі на Львівщини: хто платить за лікування

Рубрика: Медицина

МАФи у Львові: залишити чи ліквідувати?

Рубрика: Економіка

5 ТОП-пріоритетів львівського бізнесу

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу