Виконком Львівської міськради запроваджує практику публічних обговорень

17:45 7 серпня 2019 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

Виконавчий комітет ЛМР запроваджує практику публічних обговорень майбутніх рішень, які будуть виноситися на розгляд виконкому.

Про це повідомили в середу, 7 серпня, у Львівській міськраді, де також розповіли: «Сьогодні відбувся робочий виїзд членів виконавчого комітету на вулицю Лижвꞌярську, де є пропозиція будівництва багатофункціонального готельного комплексу».

Керуюча справами виконавчого комітету ЛМР Марта Литвинюк зазначила: «На доручення міського голови ми змінюємо формат роботи виконавчого комітету і плануємо, що найбільш актуальні питання будемо обговорювати публічно з громадськістю перед розглядом їх на засіданні виконкому».

«Перше виїзне засідання виконавчого комітету відбулося 2 серпня – з приводу рішення про побудову нового офісного центру на вулиці Сахарова, 52. Тоді міський голова Львова Андрій Садовий наголосив на важливості приймати схожі рішення спільно з громадою», – поінформували також у ЛМР.

Андрій Садовий зазначив: «На моє велике переконання, коли мова йде про будівництво в історичному ареалі, то їхнє майбутнє має бути обговорене, мають бути консультації з громадськістю, і повинні бути прийняті мудрі й компромісні рішення. Рішення довкола таких проектів мають об’єднувати громаду міста».

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

Парки Львова: території відпочинку чи забудов

Рубрика: Ситуації і пригоди

Коронавірусні хворі на Львівщини: хто платить за лікування

Рубрика: Медицина

Кредити Льова повертатимуть ненароджені

Рубрика: Економіка

Медреформа: як довершити

Рубрика: Медицина

Всі відео розділу