Виконком Львівської міськради заборонив орендарям змінювати призначення ділянок

13:30 8 червня 2018 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

Виконавчий комітет ЛМР ухвалив рішення «Про встановлення мораторію на заміну цільового призначення земельних ділянок, які знаходяться в оренді, використовуються без договорів оренди землі, перебувають у власності для обслуговування автостоянок (парковок)».

Про це повідомили в п’ятницю в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли: «Зважаючи на велику кількість будівництва об’єктів містобудування на території Львова, які не у повній мірі забезпечують потреби мешканців у паркуванні транспорту, навантаженість на транспортну інфраструктуру Львова, сьогодні, 8 червня, виконавчий комітет вирішив встановити мораторій на зміну цільового призначення земельних ділянок, які знаходяться в оренді, використовуються без договорів оренди землі, перебувають у власності для обслуговування автостоянок (парковок). Відтак, це рішення ще буде винесено на розгляд сесії Львівської міської ради».

Подробиці – на сайті ЛМР.

dailylviv.com

До теми

08:54 24 червня 2021 р.

Пекельна спека: у Львові горять автомобілі

Учора близько опівдня два екіпажі патрульних 3 батальйону майже одночасно виявили загоряння транспортних засобів в Залізничному та Сихівському районах Львова.

Рубрика: Ситуації

17:46 23 червня 2021 р.

Львівська міськрада побачила, що Концерн РРТ, як кажуть віряни УГКЦ, грає дурня

У Митрополичих садах у радянський час була радіовежа, розміщена на трьох сотках землі. Її завданням було перешкоджати "західним радіоголосам". Вежу вже розібрали, а її обладнання забрати звідти забули.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Конкурс на шкільне загальнонаціональне велике об’єднавче меню

Рубрика: Економіка

Уряд Прайд №5488

Рубрика: Політика

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу