Виконком Львівської міськради заборонив будівництво багатоповерхівки

19:40 8 грудня 2015 р.

Мешканці вулиць Варшавської й Соснової відреагували на спорудження там багатоквартирного житлового будинку руйнуванням паркану навколо нього

Мешканці вулиць Варшавської й Соснової відреагували на спорудження там багатоквартирного житлового будинку руйнуванням паркану навколо нього
Фото: Zaxid.net

Начальник юридичного управління ЛМР Гелена Пайонкевич пояснила: «Надійшла відповідь від філії ДП «Укрдержекспертиза» у Львівській області, в якій зазначено, що «Львівоблагропромбуд» не зверталося до них для проведення експертизи проекту будівництва багатоквартирного житлового будинку на вулицях Варшавській і Сосновій».

«Сьогодні, 8 грудня, виконавчий комітет ЛМР скасував дозвіл з порушення об’єктів благоустрою для влаштування будівельного майданчика для будівництва багатоквартирного житлового будинку на вулицях Варшавській і Сосновій, виданого Шевченківською районною адміністрацією», – повідомили сьогодні, 8 грудня, «Щоденному Львову» в прес-службі міської ради, де також поінформували:

«Шевченківська районна адміністрація зобов’язана поінформувати замовника – Львівське обласне кооперативне міжгосподарське об’єднання по агропромисловому будівництву «Львівоблагропромбуд» – про скасування вказаного дозволу. Як пояснила начальник юридичного управління ЛМР Гелена Пайонкевич, до Львівської міської ради надійшла відповідь від філії ДП «Укрдержекспертиза» у Львівській області, в якій зазначено, що «Львівоблагропромбуд» не зверталося до них для проведення експертизи проекту будівництва багатоквартирного житлового будинку на вулицях Варшавській і Сосновій».

dailylviv.com

До теми

21:05 22 жовтня 2020 р.

Завтра всі ЦНАП Львова працюватимуть до 19.00

Аби усі могли проголосувати на місцевих виборах, завтра, 23 жовтня, Центри надання адміністративних послуг м. Львова працюватимуть до 19.00 год, щоб видати готові паспорти громадян України усім, хто їх замовляв і має забрати.

Рубрика: Ситуації

09:06 22 жовтня 2020 р.

Уряд змінив межі одного з міст Львівщини

Уряд на засіданні схвалив проекти постанов Верховної Ради про зміну і встановлення меж семи населених пунктів. До цього часу межі цих міст були не встановлені та юридично не закріплені.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Чому не будують притулок для тварин у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу