Виконком ЛМР вирішить майбутнє «Монумента слави»

16:20 21 лютого 2018 р.


Фото: hromadskeradio.org

У ЛМР запевнили: «23 лютого на засіданні виконавчого комітету Львівської міської ради буде розглянуто рішення про проведення першочергових протиаварійних заходів на «Монументу слави», зокрема – демонтажу найвищої стели пам’ятника, яка станом на сьогодні становить найбільшу загрозу».

Про це поінформували сьогодні, 21 лютого, в прес-службі Львівської міськради, де також нагадали: «Як повідомив заступник міського голови Львова з питань розвитку, голова робочої групи щодо розгляду пропозицій і вирішення питання експонування пам’ятника «Монументу слави» на Стрийській, на основі висновків дослідження технічного стану «Монумента слави», який провели фахівці Національного універститету «Львівська політехніка», прийнято рішення про проведення першочергових протиаварійних заходів, зокрема демонтажу найвищої стели пам’ятника, яка станом на сьогодні становить найбільшу загрозу. Замовником проведення цих робіт стане Галицька районна адміністрація.

«Відповідне рішення буде розглянуто в цю п’ятницю на засіданні виконавчого комітету ЛМР. Наступні рішення щодо пам’ятника «Монумента слави» прийматимуть на засіданнях робочої групи», – повідомили також у міськраді.

Заступник міського голови Львова з питань розвитку Андрій Москаленко розповів: «Торік було створено робочу групу, яка займається опрацюванням питань, пов’язаних з розміщенням «Монумента слави» на Стрийській. Відбулося декілька засідань робочої групи. Під час одного з них було озвучено, що частина елементів цієї конструкції пам’ятника «Монумента слави» знаходиться в гостро аварійному стані. Було прийнято рішення виконавчого комітету про виготовлення висновків щодо технічного стану «Монумента слави», і, зокрема, було замовлено дослідження у НУ «Львівська політехніка», щодо технічного стану ключових конструкцій пам’ятника».

Чиновник також зазначив: «Отож, на основі висновків НУ «Львівська політехніка», перше – Галицька районна адміністрація стане замовником протиаварійних робіт, зокрема, демонтажу найвищої стели пам’ятника, яка становить найбільшу загрозу. Тому вже в цю п’ятницю ми готуємо рішення виконавчого комітету, відповідно до якого Галицька районна адміністрація буде визначена замовником виконання протиаварійних демонтажних робіт стели «Монумента слави». Після прийняття цього рішення ми зможемо розпочати протиаварійні роботи на найбільшій стелі. Плануємо встановити спеціальну огорожу, для безпечного проведення усіх робіт».

Андрій Москаленко також запевнив: «Тож буде замовлено містобудівний аналіз загального стану комплексу Монументу Слави, обмеженого Стрийська, Героїв Майдану, Вітовського і площею Івана Франка. Вже в найближчий час плануємо провести наступне засідання робочої групи з вирішення питання експонування пам’ятника «Монумента слави» на Стрийській, де обговорюватимемо усі подальші кроки щодо «Монумента».

«Відповідно до розпорядження міського голови Львова №202 від 17 травня 2017 року, розглянувши звернення почесного громадянина міста Львова, письменника, лауреата Національної премії України імені Тараса Шевченка, учасника національного та правозахисного руху, політв’язня радянських таборів Ігоря Калинця, було створено робочу групу для розгляду пропозицій і вирішення питання експонування пам’ятника «Монументу слави» на Стрийській», – поінформували також у прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

До теми

23:46 25 травня 2022 р.

Під час вечірньої повітряної тривоги українські винищувачі збили дві ракети рф

25 травня окупанти продовжували обстрілювати територію України крилатими ракетами. Під час вечірньої повітряної тривоги, яка пролунала в Україні орієнтовно о 20.00, українські винищувачі збили дві крилаті ракети.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу