Виконком ЛМР вирішить майбутнє «Монумента слави»

16:20 21 лютого 2018 р.


Фото: hromadskeradio.org

У ЛМР запевнили: «23 лютого на засіданні виконавчого комітету Львівської міської ради буде розглянуто рішення про проведення першочергових протиаварійних заходів на «Монументу слави», зокрема – демонтажу найвищої стели пам’ятника, яка станом на сьогодні становить найбільшу загрозу».

Про це поінформували сьогодні, 21 лютого, в прес-службі Львівської міськради, де також нагадали: «Як повідомив заступник міського голови Львова з питань розвитку, голова робочої групи щодо розгляду пропозицій і вирішення питання експонування пам’ятника «Монументу слави» на Стрийській, на основі висновків дослідження технічного стану «Монумента слави», який провели фахівці Національного універститету «Львівська політехніка», прийнято рішення про проведення першочергових протиаварійних заходів, зокрема демонтажу найвищої стели пам’ятника, яка станом на сьогодні становить найбільшу загрозу. Замовником проведення цих робіт стане Галицька районна адміністрація.

«Відповідне рішення буде розглянуто в цю п’ятницю на засіданні виконавчого комітету ЛМР. Наступні рішення щодо пам’ятника «Монумента слави» прийматимуть на засіданнях робочої групи», – повідомили також у міськраді.

Заступник міського голови Львова з питань розвитку Андрій Москаленко розповів: «Торік було створено робочу групу, яка займається опрацюванням питань, пов’язаних з розміщенням «Монумента слави» на Стрийській. Відбулося декілька засідань робочої групи. Під час одного з них було озвучено, що частина елементів цієї конструкції пам’ятника «Монумента слави» знаходиться в гостро аварійному стані. Було прийнято рішення виконавчого комітету про виготовлення висновків щодо технічного стану «Монумента слави», і, зокрема, було замовлено дослідження у НУ «Львівська політехніка», щодо технічного стану ключових конструкцій пам’ятника».

Чиновник також зазначив: «Отож, на основі висновків НУ «Львівська політехніка», перше – Галицька районна адміністрація стане замовником протиаварійних робіт, зокрема, демонтажу найвищої стели пам’ятника, яка становить найбільшу загрозу. Тому вже в цю п’ятницю ми готуємо рішення виконавчого комітету, відповідно до якого Галицька районна адміністрація буде визначена замовником виконання протиаварійних демонтажних робіт стели «Монумента слави». Після прийняття цього рішення ми зможемо розпочати протиаварійні роботи на найбільшій стелі. Плануємо встановити спеціальну огорожу, для безпечного проведення усіх робіт».

Андрій Москаленко також запевнив: «Тож буде замовлено містобудівний аналіз загального стану комплексу Монументу Слави, обмеженого Стрийська, Героїв Майдану, Вітовського і площею Івана Франка. Вже в найближчий час плануємо провести наступне засідання робочої групи з вирішення питання експонування пам’ятника «Монумента слави» на Стрийській, де обговорюватимемо усі подальші кроки щодо «Монумента».

«Відповідно до розпорядження міського голови Львова №202 від 17 травня 2017 року, розглянувши звернення почесного громадянина міста Львова, письменника, лауреата Національної премії України імені Тараса Шевченка, учасника національного та правозахисного руху, політв’язня радянських таборів Ігоря Калинця, було створено робочу групу для розгляду пропозицій і вирішення питання експонування пам’ятника «Монументу слави» на Стрийській», – поінформували також у прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

До теми

18:56 22 вересня 2020 р.

У Львові створили онлайн карту розміщення контейнерів для органіки

ЛКП «Зелене місто» створило карту розміщення контейнерів для органіки. Тепер усі охочі можуть побачити онлайн, де розміщені найближчі контейнери для окремого збору харчових відходів біля їх будинку.

Рубрика: Ситуації

16:57 22 вересня 2020 р.

Президент України присвоїв почесне звання чотирьом мешканцям Львівщини

Сьогодні, 22 вересня, відповідно до Указу Президента України Володимира Зеленського голова Львівської ОДА Максим Козицький вручив державні нагороди представникам Львівщини.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

ОСББ і Львівгаз: війна за межі мережі. Хто правий?

Рубрика: Економіка

Настрої львів'ян напередодні місцевих виборів-2020

Рубрика: Політика

МАФи у Львові: залишити чи ліквідувати?

Рубрика: Економіка

Бюджети-2021: у межах нових ОТГ і в умовах карантину

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу