Виконком ЛМР створив комісію з охорони спадщини

12:30 2 березня 2018 р.


Фото: portal.lviv.ua

На засіданні виконавчого комітету ухвалили рішення «Про створення адміністративної комісії при виконавчому комітеті ЛМР».

Про це повідомили сьогодні, 2 березня, в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли: «Очолить комісію заступник міського голови Львова з питань розвитку Андрій Москаленко. Комісія розглядатиме питання правопорушень на об’єктах історичної спадщини Львова».

Заступник директора юридичного департаменту Мирослав Гавриляк доповів на засіданні виконавчого комітету: «Виносимо на ваш розгляд рішення про затвердження адміністративної комісії при виконавчому комітеті. Ця комісія буде розглядати виключно адміністративні спори про адміністративні правопорушення законодавства про охорону історичної спадщини. Головуючим комісії буде Андрій Москаленко, заступник міського голови Львова з питань розвитку. Також розроблено Положення про адміністративну комісію».

Заступник міського голови Львова з питань розвитку, Андрій Москаленко додав: «Положення про адміністративну комісію напрацьовано спільно з управлінням охорони історичного середовища ЛМР. Це один з кроків щодо посилення, якщо здійснюється неправомірний акт – незаконні роботи на фасадах, вікнах, брамах та на усіх елементах, які є старовинністю міста – до скорочення терміну по виявленню порушення та покарання за його вчинення».

dailylviv.com

До теми

10:18 18 серпня 2022 р.

Сьогодні Львів попрощається з Героями Іваном Тимцівим та Олегом Станьком

18 серпня Львів попрощається з Героями Іваном Тимцівим та Олегом Станьком, які загинули у боротьбі з російськими загарбниками. Чин похорону розпочнеться об 11.00 у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла. Мерія закликає долучитись до церемонії прощання та утриматися в цей час від проведення розважальних заходів та святкувань.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Відеоканал Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Відеоканал Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

Відеоканал БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Відеоканал Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Відеоканал Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу