Виконком ЛМР створив комісію з охорони спадщини

12:30 2 березня 2018 р.


Фото: portal.lviv.ua

На засіданні виконавчого комітету ухвалили рішення «Про створення адміністративної комісії при виконавчому комітеті ЛМР».

Про це повідомили сьогодні, 2 березня, в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли: «Очолить комісію заступник міського голови Львова з питань розвитку Андрій Москаленко. Комісія розглядатиме питання правопорушень на об’єктах історичної спадщини Львова».

Заступник директора юридичного департаменту Мирослав Гавриляк доповів на засіданні виконавчого комітету: «Виносимо на ваш розгляд рішення про затвердження адміністративної комісії при виконавчому комітеті. Ця комісія буде розглядати виключно адміністративні спори про адміністративні правопорушення законодавства про охорону історичної спадщини. Головуючим комісії буде Андрій Москаленко, заступник міського голови Львова з питань розвитку. Також розроблено Положення про адміністративну комісію».

Заступник міського голови Львова з питань розвитку, Андрій Москаленко додав: «Положення про адміністративну комісію напрацьовано спільно з управлінням охорони історичного середовища ЛМР. Це один з кроків щодо посилення, якщо здійснюється неправомірний акт – незаконні роботи на фасадах, вікнах, брамах та на усіх елементах, які є старовинністю міста – до скорочення терміну по виявленню порушення та покарання за його вчинення».

dailylviv.com

До теми

10:27 26 вересня 2020 р.

Міністр оборони розкрив деталі авіакатастрофи АН26 під Харковом

Міністр оборони Андрій Таран розкрив деталі аварії військового літака АН26 в Харківській області. Серед іншого, на місці трагедії рятувальники продовжують розбір конструкцій літака і пошук "чорних ящиків".

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

Парки Львова: території відпочинку чи забудов

Рубрика: Ситуації і пригоди

Коронавірусні хворі на Львівщини: хто платить за лікування

Рубрика: Медицина

Кредити Льова повертатимуть ненароджені

Рубрика: Економіка

Медреформа: як довершити

Рубрика: Медицина

Всі відео розділу