Виконком ЛМР створив комісію з охорони спадщини

12:30 2 березня 2018 р.


Фото: portal.lviv.ua

На засіданні виконавчого комітету ухвалили рішення «Про створення адміністративної комісії при виконавчому комітеті ЛМР».

Про це повідомили сьогодні, 2 березня, в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли: «Очолить комісію заступник міського голови Львова з питань розвитку Андрій Москаленко. Комісія розглядатиме питання правопорушень на об’єктах історичної спадщини Львова».

Заступник директора юридичного департаменту Мирослав Гавриляк доповів на засіданні виконавчого комітету: «Виносимо на ваш розгляд рішення про затвердження адміністративної комісії при виконавчому комітеті. Ця комісія буде розглядати виключно адміністративні спори про адміністративні правопорушення законодавства про охорону історичної спадщини. Головуючим комісії буде Андрій Москаленко, заступник міського голови Львова з питань розвитку. Також розроблено Положення про адміністративну комісію».

Заступник міського голови Львова з питань розвитку, Андрій Москаленко додав: «Положення про адміністративну комісію напрацьовано спільно з управлінням охорони історичного середовища ЛМР. Це один з кроків щодо посилення, якщо здійснюється неправомірний акт – незаконні роботи на фасадах, вікнах, брамах та на усіх елементах, які є старовинністю міста – до скорочення терміну по виявленню порушення та покарання за його вчинення».

dailylviv.com

До теми

19:16 27 липня 2021 р.

Крали гроші на медобладнанні для Covid-лікарень: на Львівщині викрили організаторів схеми

Служба безпеки України викрила бізнесменів, які незаконно привласнювали державні кошти під час закупівлі медичного обладнання для лікарень, які задіяні в боротьбі з COVID-19. За попередніми оцінками, лише за одним фактом поставок зловмисники завдали державному бюджету збитків на майже 2 млн грн.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Всеукраїнський автомотопробіг колишніх наркозалежних “Шлях незалежних”. Заходи у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

100-річчя відкриття офісу ПЗУ (PZU) у Львові

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу