Виконком ЛМР спрямував на ремонт підпірної стінки 1,5 млн. гривень

13:45 9 лютого 2018 р.


Фото: varta1.com.ua

Виконавчий комітет ЛМР затвердив рішення «Про виділення коштів з резервного фонду міського бюджету Львова».

Про це повідомили сьогодні, 9 лютого, в прес-службі Львівської міськради. Директор департаменту фінансової політики ЛМР Олег Іщук конкретизував: «У наш департамент надійшов повний пакет документів, щодо проведення невідкладних аварійно-відновлювальних робіт з виведення з аварійного стану основних несучих конструктивних елементів цегляної підпірної стінки на вулиці Івана Франка, 109-111. Усі документи перевірені, тому пропонуємо виділити Галицькій районній адміністрації один мільйон 500 тисяч гривень для проведення цих робіт».

У міськраді нагадали: «22 грудня на вулиці Івана Франка, 109-111 обвалилась частина підпірної стінки, орієнтовно 20 м3 землі на площі 30 м2. Ніхто не постраждав, будинки не пошкоджено. Загалом довжина підпірної стінки становить 16 м, висота – від шести до восьми метрів Після отримання кошторису на проведення невідкладних аварійно-відновлювальних робіт з виведення з аварійного стану цегляної підпірної стінки на вулиці Івана Франка, 109-111, Галицька районна адміністрація звернулася в комісію техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій щодо виділення коштів з резервного фонду міського бюджету Львова на проведення аварійно-відновлювальних робіт з відновлення стінки».

dailylviv.com

До теми

13:52 26 травня 2022 р.

На тимчасове проживання у Німеччину повезли дітей з Мелітополя через Львів

Сьогодні діти-сироти, діти позбавлені батьківського піклування з м. Мелітополь Запорізької області у супроводі прийомних батьків і батьків-вихователів вирушили на тимчасове проживання у Німеччину.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу