Виконком Львівської міськради продовжив маршрут автобуса №52

12:20 15 листопада 2019 р.

  • 0


Фото: zaxid.net

У п’ятницю, 15 листопада, на засіданні виконавчого комітету ЛМР ухвалили рішення «Про внесення змін до рішення виконавчого комітету № 809 від 2 вересня 2011 року».

Про це повідомили в п’ятницю, 15 листопада, у Львівській міськраді, де також розповіли, що, відповідно до рішення виконкому, автобус №52, кінцева зупинка якого – на автостанції «Західній», курсуватиме до селища Рудна. начальник управління транспорту ЛМР Орест Олеськів розповів, що рішення виконкому реалізують орієнтовно через два тижні.

Відтак, автобус № 52 курсувати з вулиця Шептицького в Рудному за маршрутом «вулиця Городоцька – вулиця Торгова – площа Різні – проспект Чорновола – вулиця Липинського – вулиця Варшавська – проспект Чорновола – вулиця Городоцька – вулиця Шептицького в Рудному».

Як інформував «Щоденний Львів», АТП №1 обслуговує сім нічних маршрутів.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

21:30 11 грудня 2019 р.

Тролейбусний маршрут № 22 продовжать

На початку 2020 року тролейбусний маршрут № 22 буде продовжено до автовокзалу, що на вул. Стрийській. Також на маршруті буде повністю оновлено рухомий склад — на цей маршрут вийде перша партія нових тролейбусів «Електрон».

Рубрика: Ситуації

18:00 11 грудня 2019 р.

У Львові представили проєкт забудови

У Львові відбулося в межах рамках громадського обговорення громадське слухання проєкту детального плану території у районі вулиць Соняшникової й Сихівської та залізничної колії.

Рубрика: Ситуації