Виконком Львівської міськради попросив забудовника призупинити роботи

14:10 12 квітня 2019 р.

Світлина з архіву

Світлина з архіву
Фото: storage.googleapis.com

У п’ятницю, 12 квітня, на засіданні виконавчого комітету Львівської ЛМР розглянули звернення мешканців, які мають застереження щодо будівництва на вулиці Тернопільській, 21а.

Про це повідомили в п’ятницю, 12 квітня, в прес-службі Львівської міськради. Заступник міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства Сергій Бабак доповів на засіданні виконкому: «Є звернення мешканців, які висловили свої застереження щодо дій забудовника і щодо того, як він мав забудувати ці ділянки, як він діє зараз. Тому з врахуванням думки мешканців ми дали доручення департаменту містобудування, Інспекції ДАБК Львова, забудовнику і представникам активістів за тиждень опрацювати всі суперечливі питання, які виникають, провести перемовини з забудовником, щоб він на тиждень припинив свої дії, аби не загострювати ситуацію. А за тиждень на наступному виконкомі має бути доповідь про напрацьовані рішення, щоб або дійти консенсусу, або прийняти якесь інше рішення, яке б виконком розглянув».

Начальник управління архітектури та урбаністики ЛМР Юліан Чаплінський зазначив: «Ми маємо справу з дуже неграмотним проектом. Містобудівні умови та обмеження, які давались на забудову, брались у дві черги. Відповідно, забудовник, я вважаю, обманув своїх клієнтів. Більшість забудовників малюють картинки до продажу зф садами, а потім все замощують бруківкою і там максимум пару дерев росте».

Юліан Чаплінський також повідомив: «Є велика проблема з тим, що в забудовника є непорозуміння з мешканцями, і замість того, аби сісти за стіл та вирішити це питання, є дуже риторичні позиції. Основне – це збудувати садок. Будьмо відвертими, цей двір просто завалений автомобілями. Його треба перепланувати, збільшити кількість зелених зон, посадити дерева, зробити окремі майданчики для дорослих, для відпочинку, для підлітків. Садок може містити в собі і якусь медіатеку. Банально, забудовник це саджає недолуго. Він має містобудівні умови та обмеження, але це не є погодження проекту».

Начальник управління архітектури та урбаністики ЛМР також розповів: «Коли вони подаються на проект, то у мене є до них купа зауважень, але міська рада не визначає ні фасадів, ні параметрів, ні планування. Ми завжди схвально вітаємо будівництво садків. Щодо того, що воно у них недолуго посаджено, то тут треба переробляти проект. Місто видало умови та обмеження, зворотної дії вони не мають. Вони можуть бути зупинені судом або скасовані ДАБІ України. Мешканці можуть скаржитись, подавати в суд чи в ДАБІ України. На мою думку, треба було б сісти за стіл і просто домовитися».

Термінові та важливі повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram.

dailylviv.com

 

Останні новини