Виконком Львівської міськради не дозволив будувати багатофункціональний комплекс

14:00 16 лютого 2018 р.


Фото: google.com.ua

Виконавчий комітет ЛМР розглянув пропозиції у сфері містобудування.

Про це повідомили сьогодні, 16 лютого, в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли, що виконком ЛМР ухвалив чотири рішення, стільки ж переніс, а одне – не відхилив. Зокрема, виконком ухвалив рішення «Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на реконструкцію Класичною гімназією при Львівському національному університеті імені Івана Франка спортивного залу на вулиці Пороховій, 3»; «Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на реконструкцію ГО «Львівська обласна організація фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України» комплексу басейну «Динамо» на вулиці Стуса, 4»; «Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на реконструкцію ПП «Гурман» нежитлової будівлі під літерою «А-2» на вулиці Повітряній, 2б за рахунок добудови та надбудови» й «Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на реконструкцію громадянкою Л. Я. Кужеєю нежитлових приміщень з розширенням за рахунок надбудови третього та мансардного поверхів під адміністративно-побутовий корпус на вулиці Чигиринській».

Виконавчий комітет ЛМР також переніс розгляд питань « Про розроблення детального плану території, обмеженої вулицями Зеленою, Півколо й Жасминовою»; «Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на будівництво ТзОВ «Західний інвестиційний союз» багатофункціонального комплексу на вулиці Княгині Ольги, 110 з вбудованим підземним паркінгом зі знесенням об’єкта незавершеного будівництва»; «Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на будівництво ТзОВ «Патриаком» громадського центру на вулиці Скляній, 15 зі знесенням будівлі прохідної»; «Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на влаштування ТзОВ «С.ІД.» додаткового торгівельного закладу для обслуговування комплексу існуючого автовокзалу на вулиці Хмельницького, 225».

Виконком Львівської міськради також відхилив питання «Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на реконструкцію громадянкою О. М. Карпин будівлі флігелю з розширенням за рахунок надбудови для квартири №6 на вулиці Івана Франка, 50 під житлові приміщення.

dailylviv.com

До теми

13:52 26 травня 2022 р.

На тимчасове проживання у Німеччину повезли дітей з Мелітополя через Львів

Сьогодні діти-сироти, діти позбавлені батьківського піклування з м. Мелітополь Запорізької області у супроводі прийомних батьків і батьків-вихователів вирушили на тимчасове проживання у Німеччину.

Рубрика: Ситуації

12:32 26 травня 2022 р.

На Львівщині активізувалися змії: як допомогти

Учора, 25 травня, у Львівську обласну клінічну лікарню з діагнозом укус змії, госпіталізували жінку 1941 року народження, жительку с. Боринечі Стрийського району. Стан потерпілої – середньої важкості.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу