Виконком ЛМР дозволив спорудити торгово-офісну будівлю

13:10 2 березня 2018 р.


Фото: google.com.ua

На засіданні виконавчого комітету ЛМР ухвалили п’ять «рішень у сфері містобудування».

Про це повідомили сьогодні, 2 березня, в прес-службі Львівської міськради. Зокрема, виконком ЛМР ухвалив рішення: «Про внесення змін до рішення виконавчого комітету №1071 від 18 листопада 2016 року №1071»; «Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на будівництво громадянином О. Ф. Гурським торгово-офісної будівлі на вулиці Б. Хмельницького, 106»; «Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на реконструкцію громадянкою Є. В. Мудрак квартири №1 з пристосуванням горища під житлові кімнати на вулиці Вітовського, 17»; «Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на встановлення ПАТ «Укрнафта» стаціонарного підземного газового заправника типу LPG-5 об’ємом п’ять кубічних метрів на території автозаправної станції на вулиці Зеленій, 322» й «Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на реконструкцію з розширенням ТзОВ  «Спецпоріз» частини будівлі виробничого цеху на вулиці Промисловій, 50-В за рахунок надбудови під виробничі та адміністративні приміщення».

Натомість не ухвалив виконком ЛМР рішення «Про розроблення детального плану території, обмеженої вулицями Зеленою, Півколо й Жасминовою»; «Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на влаштування громадянином І. В. Волошиним тимчасового павільйону для закладу громадського харчування на вулиці Кульпарківській (навпроти будинку №156) зі збірно-розбірних конструкцій без права влаштування фундаментів та без права оформлення права власності»; «Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на встановлення ПАТ «Укрнафта» стаціонарного підземного газового заправника типу LPG-5 об’ємом п’ять кубічних метрів на території автозаправної станції на вулиці Кульпарківській,224/1»; «Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на встановлення ПАТ «Укрнафта» стаціонарного підземного газового заправника типу LPG-5 об’ємом п’ять кубічних метрів на території автозаправної станції на вулиці Луганській, 2а» й «Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на встановлення ПАТ «Укрнафта» стаціонарного підземного газового заправника типу LPG-5 об’ємом п’ять кубічних метрів на території автозаправної станції на вулиці Хуторівці, 59».

dailylviv.com

До теми

10:27 26 вересня 2020 р.

Міністр оборони розкрив деталі авіакатастрофи АН26 під Харковом

Міністр оборони Андрій Таран розкрив деталі аварії військового літака АН26 в Харківській області. Серед іншого, на місці трагедії рятувальники продовжують розбір конструкцій літака і пошук "чорних ящиків".

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

Парки Львова: території відпочинку чи забудов

Рубрика: Ситуації і пригоди

Коронавірусні хворі на Львівщини: хто платить за лікування

Рубрика: Медицина

Кредити Льова повертатимуть ненароджені

Рубрика: Економіка

5 ТОП-пріоритетів львівського бізнесу

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу