Виконком Львівської міськради дозволив будувати гаражі на вулиці Трускавецькій

12:45 5 жовтня 2018 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

Виконавчий комітет ЛМР ухвалив у п’ятницю, 5 жовтня, вісім рішень про погодження детальних планів та затвердження містобудівних умов та обмежень.

Про це повідомили в прес-службі Львівської міськради , де також розповіли: «Зокрема, йдеться про рішення «Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на будівництво Оослуговуючим кооперативом для учасників АТО «Гаражно-будівельний кооператив «Полігон» гаражів на вулиці Трускавецькій», «Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на будівництво ТзОВ «Мостнафта» салону з продажу і діагностики автомобілів на вулицях Пасічній і Зеленій», «Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва ТзОВ «ЮБТ Груп» офісно-складських приміщень на вулиці Ковельській, 108а» та «Про скасування наданих управлінням архітектури департаменту містобудування містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки на реконструкцію з розширенням громадянином О. С. Стельмащуком житлового будинку на вулиці Котка, 20 за рахунок прибудови та надбудови».

dailylviv.com

До теми

14:44 23 червня 2021 р.

У Митрополичих садах перевіряли держспецз'язок, - ЛОДА

Захоплення Концерном радіомовлення, радіозв'язку та телебачення Митрополичих садів учора не було. На території садів повинні були відбутись планові навчання та перевірка держзв’язку.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Конкурс на шкільне загальнонаціональне велике об’єднавче меню

Рубрика: Економіка

Уряд Прайд №5488

Рубрика: Політика

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу